Skocz do zawartości

Audi a3 by kowall


blizniak0077
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zrobić tak, żeby mata nie wisiała w powietrzu...

polecam faq nazara, byłbyś parę $$ do przodu

tak zgadza się wisi z tyłu. co do maty to ją dostałem kiedyś.. no i chyba sie z marnowała...

 

ogólnie wolał bym zestaw na 2 x 16 cm... tylko chciałbym wiedzieć jak to zrobic.. w tych nie szczęsnych drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakaś podpowiedź co z tym mogę zrobić?

Oglądnij temat pawliqa, hehepacka i gazownika, tam masz sposoby na zrobienie drzwi takich jak Twoje. Nie zachowałeś podstawowych kryteriów czyli sztywnej i szczelnej komory, a i sam montaż woofera także jest kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubatura drzwi w a3 nie jest za duża na 1 x 16,5cm

Myslę że nie będzie za duża. Kieruję się tym, że u mnie w A4 w krótszych furtkach zabanglały całkiem fajnie 13 cm przetworniki od Hertza HV130 , i to do tego stopnia że kilka osób na zawodach było przekonanych że to 16 grają schowane pod seryjną maskownicą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób mogę zrobić ten kick panel? i jak on ma wyglądać jeżeli to nie tajemnica:)

wiem, że 13 stka też może zagrać ale nie mam patentu już na to :(

 

w miejscu na głośnik ( mdf) usunąłem wszystkie nie potrzebne plastiki z poprzedniego głośnika bosse, by uzyskać jak najbardziej płaską powierzchnie, przykleiłem do boczka mdf następnie przykręciłem głośnik

post-6501-0-46472200-1326054995_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miejscu na głośnik ( mdf) usunąłem wszystkie nie potrzebne plastiki z poprzedniego głośnika bosse, by uzyskać jak najbardziej płaską powierzchnie, przykleiłem do boczka mdf następnie przykręciłem głośnik

Czyli wybrałeś drogę, którą gazownik poszedł ale na sam początek całkiem porządnie spartoliłeś. Zdecydowanie więcej czasu i starań potrzeba aby przy tym sposobie montażu wooferów aby drzwi zagrały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...