Skocz do zawartości

Wzmacniach dwukanałowy


patyk2333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam wzmacniacza dwukanałowego który by zasilił zestaw odseparowany Hertz HSK 16,5, nie chodzi mi o dudnienie tylko żeby był czysty dźwięk. Trochę poczytałem i i wybrałem następujące modele, ale jak polecicie mi coś innego to z chęcią rozwarze. Budżet jakim dysponuje to 200-250zl a najlepiej jak najtaniej.

 

Sony XM 6020

kenwood ps200t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oba piecyki:

 

Kenwood KAC-PS200t:

w troche gorszym stanie: http://allegro.pl/kenwood-ps200t-kac-200t-ps300t-i1615792842.html

w bardzo dobrym stanie: http://allegro.pl/kenwood-kac-ps200t-warto-stan-idealny-jak-nowy-i1609110900.html

 

Sony XM-6020 musze porobić fotki. Stan dobry -.

 

Do 250 wliczajac przesylke tylko soniacz sie zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

patyk2333 - raz odebrałem od kogoś telefon o późnej godzinie, nawet nie wiem kto to dzwonił i pytał się czy wzmaka wysłałem, ale ani na pw ani na mailu - po prostu nigdzie nie mam nic o chęci kupna tego wzmacniacza, nawet nie wiem pod jaki adres miałbym wysłać i ile wpisać jako płatność przy odbiorze :). Jedynie wiadomość od Ciebie, że mi na allegro nie poszedł i możesz go kupić taniej (na którą zresztą nie odpowiedziałem). Wzmacniacza już nie mam (a właściwie nie mam już obu wzmacniaczy). Zresztą na gg zawsze odpowiadałem, że za pobraniem nie wysyłam. Także jeśli to byłeś Ty, no cóż, trudno się mówi szuka się dalej.

Mam 6020 ale na pw odpowiedziałeś żebym sprzedał dalej - więc tak robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...