Skocz do zawartości

Maty STP silver


patyk2333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

drzwi mam wymiary 100x50cm w najwyższych i najszerszych punktach, mówię tutaj o blasze zewnętrznej, wewnętrzna jest minimalnie krótsza(rozebrałem tapicerkę i sam mierzyłem dzisiaj :))i obliczyłem że na wygłuszenie potrzebne mi będzie 10 mat które podałem na samym początku = 140zł za wygłuszenie strony wewnętrznej i zewnętrznej. Z tego co mi podpowiedział Moco to za tyle samo wygłoszę tylko stronę zewnętrzną.

a ja nie mam więcej na wydanie bo to całe moje car audio i tak już wyszło sporo za dużo ale zależy mi na jakości i dzięki waszym poradom myślę że bede zadowolony.

 

chciałbym zwrócić honor chłopakom którzy mówili mi o matach gdzie wychodzi taniej :padam:

 

Mój bląd w obliczeniach (matematyka mi w głowie zawiodła), pomyliłem się o 10 mat czyli wygłuszenie wyjdzie mnie przy moich matach 280zł co zdecydowanie odpada :/

 

Temat można zamknąć, jutro kupię 3 maty, które polecił mi Moco i tutaj wielkie dzięki :zdrowko:

Wystarczy mi to do wygłuszenia blach zewnętrznych a jak coś zostanie to na razie wygłuszę większe dziury, a z czasem jak znajdą się fundusze to poprzyklejam resztę. DZIĘKI koledzy za porady i sory za wpadkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...