Skocz do zawartości

mata STP


patyk2333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, postanowiłem wygłuszyć drzwi i z tego co wyczytałem na forach to polecają matę właśnie STP, ale czy im właśnie o taką matę chodzi STP na blachę o zewnątrz ?

 

a na blachę od wewnątrz to: aluminum?

 

Jest ktoś w stanie mi powiedzieć ile tego musiałbym kupić na wygłuszenie drzwi przednich do renault laguna I?

I czy faktycznie wytrzymują mroź do -40?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stp alu daruj sobie, normalnej alu/kwas blachy to nie zastąpi ...

Silver - jest naprawdę bardzo dobra.

Ile - w zależności jak kładziesz i ile warstw to od 3 dużych arkuszy do nawet 6 ... te z aukcji są mniejsze więc x4

Czy wytrzymują -40 ? Nie wiem, osobiście przetestowałem je w zeszła zimę do -25 jak nie więcej wtedy było i dały radę, zresztą gdzie ostatnio było -40 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no -40 to w Norwegii niestety :kwasny: dlatego wolałbym wiedzieć czy mi to tam wytrzyma. Czyli że musiałbym kupić 6 tych małych na wygłuszenie dwóch par drzwi, a na blachę wewnętrzną też by się nadawały? Chyba że jest jakaś tańsza opcja wygłuszenia drzwi?

 

tzn, chodzi mi wygłuszenie tylko przednich drzwi oczywiście = jedna para :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mata ogółem znika w oczach, lepiej kupić więcej niż potem płakać, ja tam swego czasu kupiłem bullpack, czyli opakowanie zbiorcze, wygłuszyłem większość auta, ale na wszystko nie starczyło, jak bym chciał być drobiazgowy to pewnie i w 2 bym się nie zamknął.

Najtańsza opcja - mata dekarska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem drzwi STP w październiku 2009, we wrześniu 2010 otwierałem i byłem pod wrażeniem, że nie było widać nic niepokojącego po takiej zimie i lecie. Samochód nocuje w "foliowym garażu".

Jeśli miałoby nie wytrzymać takich mrozów, to jakiej oczekujesz odpowiedzi? Czy jakaś inna mata lepiej znosi mróz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...