Skocz do zawartości

Boschmann Sylb-8


grajcysko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem dotyczący wielkości skrzyni do tegoż głośnika Boschmann Sylb-8.

W skrzyni mają się znaleźć 2 takie głośniki. Skrzynia najlepiej bass reflex.

Mógłby ktoś pomóc w wyliczeniu litrażu dla takiej skrzyni? Niestety nie znalazłem nigdzie parametrów tego głośnika...

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te 2 glosniki w domu blush.gif Z br to wychodzi kiepsko ale ja zrobiłem mu małe porty bo przy duzych to trzeba je wysoko stroic a ja chcialem miec nisko.

Skrzynia prosta, wystarczy zrobic pomiedzy 16-20litrów. Porty małe fi 50 całkowicie wystarczy, 100mm i masz strojenie 45-50hz.

Nizej nie ma sensu schodzic bo w aucie sie nie sprawdza duza buda. Do domu to inny efekt, zagra mi juz spokojnie 20hz, ale najlepiej mi wyszło jak zapodaje 60hz z podbiciem, wtedy szklanki lataja. A do auta jak ma byc mocniej na niskim to raczej skrzynia closed.

Wydłuzanie portów dobrego efektu nie dało-strasznie szumiało i jakosc była do d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn to ma być zestawik do domu właśnie, ale myśle, że te 30-35Hz strojenie wystarczy...

 

 

A jeśli closed to jaki litraż? I czy zagra lepiej? Mam go narazie z skrzyniach po tonsilach gdn20/40 i jakoś ten bas mnie nie zadowala... br fi50mm dlugosc 80...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozen ie wina pokoju.. lecz głosnika.. nie znam go i nie wie mczy On potrafi zagrac dobrze.. ja wiem ze u mnie roznosił pokoj alphard lw800.. w 30litrach na 45 hz ;) sam bass bo jakosi po głosniku za 30 zł sie nie spodziewałem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...