Skocz do zawartości

Jaki głośnik i jaka skrzynia pod wzmacniacz rockforda 325watt do muzyki metalcore hardrock i czasami pop/dance


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podlaczone i dziala, ale kombinuje z ustawieniami, bo na poxzatku bylo tragicznie:P teraz juz coraz lepiej, ale i tak musz skrzynie zalatwic zamknieta po ta t1ke

 

Z kazda godzina ten sprzet gra potezniej:D te dwie p1ki to pierdzialy nieudolnie przy tym. Narazie w niedopasowanej skrzyni i bagaznik nie jest wygluszony, ale dzwiek extra! Musze przod zrobic i podpiac pod p325.2 ktory mi zostal.

Mam pytanko, poszukuje kogos, kto profesjonalnie by zrobil skrzynie zaprojektowana przezemnie w kuj-pomorskim, a najlepiej w okolicach rypina;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ta skrzynka od p1 nek wogole nie pasuje, bo cisnienie wytwaza wibracje rury basreflex i dziwnie to brzmi, ale jak sie zatka to juz lepiej. Czestotliwosc mam narazie na piecu na najnizsza ustawiona bo fura nie wygluszona i jak zwiekszam to musze moc zmiejszac, bo rozrywa wszystko dookola(takoe wrazeniw)

Ale super jest to, ze jak siedzenia sa zamkniete i bagaznik jest oddzielony od kabiny to niski dzwiek sie ladnie rozchodzi i nie buczy tylko brzmi pomimo zlej skrzyni i braku wygluszenia.

Do tego pieca potrzebny kondensator? (czy jak to sie tam zwalo to walcowate:P)

Piecyk harman/kardon ca1500m daje sobie spokojnie rade z t1ka. Tylko trzeba dobrze poustawiac pokretelka i wygrzac glosnik;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...