Skocz do zawartości

Jaki głośnik i jaka skrzynia pod wzmacniacz rockforda 325watt do muzyki metalcore hardrock i czasami pop/dance


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

obawiam się tylko,że nie bede miał czasu, żeby rozbierać drzwi w passacie b6, które są troche skomplikowanie zabudowane i jak już zakładać to wygłuszenie konkretne by się przydało;\ taki zabieg chyba pod koniec wakacji albo na wiosnę za rok bede musiał zaplanować, bo teraz mam dużo zajęć:( wydaje mi się, że jednak wolał bym kupić mocny sub, który pogra tymczasowo na p325.2 a za jakiś czas bym dokupił do niego mocny piec a stary bym wykorzystał do zasilenia przodu:) projekt napewno by sie bardzo rozciągnął w czasie, ale by już był konkretny i mocny dzwięk.

Chętnie bym jeszcze posłuchał tych p1 po naprawie z piecem p300, ale niestety nie mam takiej możliwości, a nie chce ryzykować rozczarowania w postaci niewielkiej róznicy pomiędzy dzwiekiem z zasilaniem p325.2:/

 

Ciężko ssie na coś zdecydować jak sie ma ograniczony budżet, wielkie marzenia:|

 

Patrzylem po sieci na suby i do 700 zl mozna troche dostac, jbl p1222, rf p3, powerbasa jakies sa i troche innych. Wydaje mi sie, ze jak bym podpial taki sub 400/500 watt pod rockforda p325.2 zmostkowany to by sie nic nie spalilo a i tak bym do niego dokupil za jakis czas mocniejszy piec, zeby juz konkretnie bylo.

Ktory z tych subow w granicy 700 bedzie szybki i mocny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze te seryjne bym zasilil tym p325.2 a do suba byn dokupil jakis mocniejszy, ale nadal pozostaje sprawa suba. Znalazlem jbl p1222 za 500zl skrzynke bym chyba zamknieta zrobil. Ale czy w tej kasie bedzie to najlepsza propozycja? Czy moze cos innego polecicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok z glowa, czyli jak podlacze t1 pod p325.2 i delikatnie ustawie gaina to nic nie popale?

Tez jestem za kupnem t1, ale nie mam narazie kaski na piec a nie chce, zeby sie cos popalilo:/

Jest tylko problem, ze bym musial skrzynke z rockfordami p1 sprzedac, a beda gotowe za 3tygodnie:/ do tej pory moze juz koles sprzedac ta t1ke:/

 

Ta t112d4 to ma 2x4omy:/ chyba nie pasi nawet pod moj piec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Car audio to nie jest tania zabawa.

 

Na początek zakup tego P300-1 I będziesz miał ponad 400rms przy 2 ohmach, więc T1 będzie już zadowolone.

 

A tego P325.2 zostaw na przód...

 

Uwierz mi że warto pojeździć jakiś czas "bez niczego" ale mieć dobry sprzęt czekający na montaż, niż zakupienie badziewia które później jak już się sprzeda to z wielką stratą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparles sie na tego suba strasznie a przod zostawiles jak jest.....Popracuj nad przodem (wygluszenie ,fajny wzmak) a na suba przyjdzie pora,szczegolnie ze w tym temacie jest bardzo duzy wybor ,szczegolnie na naszej gieldzie :D Przod nie potrzebuje tak bardzo mocnego wzmaka i zagra fajnie przy 50-70RMS (tych jakosciowych) ale suba juz nie zadowolisz mniejsza iloscia watow :/ Ale to juz twoja decyzja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przod zostawie ten wzmachor p325.2 bo ma 2x80 i by styknal, tylko czasu nie mam, zeby teraz drzwi rozbierac i robic, w wakacje pomysle napewno. Teraz mysle nad tym subem, bo jest okazja a nie trzeba miec duzo czasu, zeby to zakupic i zrobic, tylko kase;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche daleko:/ co do wymagan, to tymczasowo ma lepiej grac niz dwa p1 pod p325.2 a w przyszlosci i tak bym musial jakis spory piec do niego kupic.

 

Witam szanownych kolegów:) bylo male czasy mary i kliknalem na "kup teraz" przy t112d4:D

Pierwszy krok postawiony w strone dobrego dzwieku:)

Zastanawiam sie czy kupowac na ten okres zanim nie bede mial wiecej kaski tego p300-1 dla t1? Moze na pol roku albo rok by styknal?

P325.2 zostawiam na przod. Jak bedzie kaska to te hertz kupie ktore zostaly mi polecone, bo w tej cenie to konkurencji zbytnio nie maja.

Wiec czeka mnie budowa skrzyni pod T1:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...