Skocz do zawartości

Rozdzielacz zasilania.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdyby dajmy na to zjarał Ci się komputer/samochód na 100% już byś ni był taki tolerancyjny ;)

Na szczęście nic takiego się nie stało... ufff.

Może ktoś ma namiary na jakąś firmę CA z okolic Rybnika która zna się na rzeczy? Bo z moich "fachowców" rezygnuję.

 

2 sprawa to jak z tą masą. Mogę po prostu dołożyć 2 przewód 20mm2 i połączyć go z karoserią/minusem przy aku, czy muszę ten stary przewód zastąpić nowym? (tutaj mogą być problemy bo nie widzę gdzie on dokładnie idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak już mam te 18 metrów zasilających w aucie pociągnięte to nie widzę sensu kupować kolejnych kilku metrów... Ja się dopiero uczę, i cała ta instalacja to ciągłe poprawianie błędów, niestety. Jak skończę z prądem, to się dopiero zaczną schody z zgraniem tego aktywnie... :(

Kolejny samochód na pewno zrobię z głową, raz a porządnie.

Sytuacja nie jest beznadziejna, wiec chyba coś idzie z tego wykombinować? [chyba?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No idzie .... Tylko dlaczego pytasz o firmy CA w okolicy ?? mówisz że sam robisz .... za chwile że firma itd....

wszystko się da ogarnąć jakoś ...

szkoda że u mnie ciężko o chwilkę czasu nawet :( to bym zerkną ... zresztą napisz na pw gdzie dokładnie mieszkasz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pomoże ktoś pomoże rozwiązać ten problem z zasilaniem?

Wszystkie kable już przeciągnięte i rozdzielone (lewy próg zasilanie, środek głośnikowe i prawy próg sygnały) wzmacniacze podłączone i zamocowane. Chciałbym jutro w końcu zabrać się za ogarnianie tego z poziomu jednostki.

Da się to ogarnąć z tym co mam, czy np. coś takiego sobie załatwić?

Klema - http://allegro.pl/klema-plusowa-minusowa-do-akumulatora-i1620072656.html

Aha, i mam jeszcze jedno pytanie, w 206 bardzo kłopotliwe jest ściąganie tapicerki kiedy Tweeter jest w osłonie lusterka a przewód głośnikowy jest do niego przylutowany. Czy połączenie przewodu od wzmacniacza z przewodem od tweetera za pomocą jakiś konektorków ma jakiś wpływ na dźwięk?

 

To ma ktoś jakieś pomysły? Robota już 3 dzień stoi w miejscu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli połączenie jest pewne to nie ma żadnego wpływu.

No raczej będzie pewne, o ile znajdę konektorki ta takie ciękie kabelki :)

 

Czyli 1 problem z głowy, teraz tylko to nieszczęsne podłączenia zasilania... dolutować przewód między klemą a + w skrzynce bezpieczników, czy kupić wcześniej wspomnianą klemę? Co z masą w obu przypadkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli dobrze że się wstrzymałem. Tylko, że ta najbardziej by pasowała przekrojami, bo potrzebuje podłączyć 2x10mm2 1x20mm2 no i seryjny przewód.

A jakby zostawić klemy w spokoju to idzie to jakoś zrobić za pomocą dolutowania kabli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...