Skocz do zawartości

PHASE EVOLUTION CFS 165.25 vs R6A ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie była ''pomoc'' tylko sugestia a to jest zasadnicza różnica kolego powala.

Czy zakładając, że to była tylko sugestia, szkodzi się tym komuś? Odpowiedz jest prosta, nie. I tak każdy ma własny rozum i wybierze to chce i bierze pod uwagę to co doradzą mu ludzie bardziej obeznani w temacie. Od czegoś się zaczyna, po to się tu ludzie rejestrują, żeby nabyć wiedzę, a jak taki laik jak ja zle się wypowie na dany temat, to krytyka i pouczenie ze strony doświadczonej osoby jest bardzo przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Omedze pod 3545 Phase, wykosiły r6 bo grały w 2 way duzo ciekawiej środkiem, dawały duzo wiecej "miecha" od hsk, o reszczie tu wypisanych konkurentow raczej sie nie wypowiem, ale sadze ze "wciagaja je nosem".

 

To midwoofery rzucajacye miechem i mnie w zupelnosci zastepował małego suba...

 

Dopiero w momencie gdy zdecydowalem sie na 3 drogi godnie zastapily je "woofery" hifona.

A ja kocham mieso z drzwi...

 

 

Od poczatku 2009r jezdzilem z CFS 165.25 na froncie bo nie znalazlem zadnej alterantywej opcji która zafascynowala by mnie bardziej, ja je obiema rekoma polecam, najmilej wspominane przeze mnie woofery jakie udało mi sie wrzucic w moje drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słuchałem tych Phase zasilonych RS4 w 2-way i zrobiły na mnie wrażenie.

Co do R6A ..... niedawno miałem okazję posłuchać ich u Stanec-a zasilonych z 1021 i mało mi nerek nie obiło.

Potrafią one przyjąć naprawdę dużo mocy ale aby dobrze grały w 2-way trzeba je dość nisko ciąć.

Phase powinny zagrać trochę niżej, DLS nieco głośniej (wyższa efektywność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a sprawdzałeś je w SC i to już chyba tak nie zagrało jak w oplu nie? Najlepiej zapakować i przekonać się co dane woferki potrafią w danych drzwiach.

W seju NIC nie grało :P Nie tylko Phase :) Ale to prawda nie wszedzie zagraja tak samo dlatego napisalem ze w "mojej omedze" co oczywiscie nie znaczy ze reszta zaproponowanych tu midwooferow jest uniwersalna.

 

 

Popieram jednak w 100% że nalezy sprawdzic organoleptycznie, bedzie najpewniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagać tak oczywiście.

 

Ale mnie nie rajcuje 50 hZ z drzwi ciągnie się po prostu i tyle.

 

Skoro kolega tak kategorycznie napisał no to się nie wtrącam ;)

 

 

ojjjj.... Daniel... ostatnio jak u mnie słuchałeś to miałeś inne zdanie.... Emil zresztą też na poprzednim spocie. :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u mnie słuchałeś to miałeś inne zdanie.

 

Tylko przypomnij nam co Ty masz tam w drzwiach wpakowane :hyhy:

 

Słuchając ostatnio u Łukasza Hifonów , mógłbym śmiało szukać suba w bagażniku , jednak nie zmienia to faktu że wyżej ucięte woferki "kicają" jakby szybciej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...