Skocz do zawartości

Czy 20mm2 + 10mm2 będzie ok?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

postanowiłem zrobić jakieś zmiany w aucie, mam nadzieje, że idę w dobrym kierunku. Obecnie PS300T napędza HSK, po poczytaniu opinii użytkowników kupiłem wybrałem sony xm 4525 który napędzi tweetery, a PS300T zostanie na wooferach. Autotek SS 300.2 na suba.

Obecnie w aucie mam pociągnięte 2x10mmm2 po jednym dla każdego wzmacniacza, ale zdaje sobie sprawę ze muszę coś dołożyć. Tak więc pytanie brzmi, czy jeśli jeden kabel 10mm2 zamienię na 20mm2 i rozdzielę powiedzmy na xm'a i autoteka a drugi 10mm2 zostanie dla PS300T będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po poczytaniu opinii użytkowników kupiłem wybrałem sony xm 4525 który napędzi tweetery, a PS300T zostanie na wooferach.

 

Szczerze, to nie jestem do końca przekonany, że ten soniak będzie lepszy od PS 300T. Spróbuj, ale miałem styczność z obydwoma i u mnie lepiej było pod PS 300. Faktem jest, że sony gra miękko, ale mogę Ci podpowiedzieć, ze poprzednia (czarna) seria sony gra jeszcze lepiej i mięciutko "na górze". Poszukałbym raczej XM-3520 lub 4020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchawa21

 

nie wiem czy będzie lepiej, ale na pewno będzie więcej możliwości (aktywny podział pasma i chociażby korekcie czasowe osobno dal tw i woofera), no i się czegoś nowego nauczę. Te sony akurat są towarem który na wartości nie traci, także jak nie podpasuje, trafi w inne ręce :) Miałem kiedyś xm4020 i byłem bardzo zadowolony i mam nadzieje że 4525 zagra na górze podobnie.

 

Co do kabli to piszecie o 35mm2, a 20 + 10 nie wystarczy? nie wiem czy 35mm2 nie będzie za gruby i przejdzie bez kombinowania przez fabryczne otwory z komory silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...