Skocz do zawartości

Montaż Car Audio


amsterdamson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję kogoś, kto ma trochę wolnego czasu (najlepiej w weekend) i chciałby trochę zarobić, a mianowicie rozchodzi się o montaż Car Audio w Oplu Astrze G (HB). Czego oczekuję od takiej osoby? Najważniejsze, żeby była z warszawy ewentualnie okolic w stronę ząbek zielonki czy wołomina. Znała się trochę na rzeczy i pozwoliła mi uczestniczyć przy montażu. Chciałbym sam też brać czynnie w tym udział i czegoś się przy okazji nauczyć. Prawdę mówiąc boję się trochę sam za to wziąć, bo nie chcę spartolić roboty. A jednak zamontować cały kompletny zestaw + wygłuszenie na przednie drzwi to trzeba trochę czasu i umiejętności (przynajmniej tak mi się wydaje). :P Jeśli byłby ktoś zainteresowany to proszę pisać, czy w temacie czy na PW. Odnośnie kwoty za usługę chyba będziemy mogli się dogadać, ewentualnie omówimy to już na samym początku, żeby później nie było niejasności i problemów.

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Najważniejsze, żeby była z warszawy ewentualnie okolic w stronę ząbek zielonki czy wołomina. .....

 

Pogadaj z Raadkiem, niesmiało walnął post w Twoim temacie ale zerknij w dział "Wasze instalacje" i poszukaj jego instalacji, przede wszystkim "Stefanb Forester by Raadek" lub innych.... poza tym wejdz na forum "POWE" i tez looknij na jego prace..... generalnie mowia same za siebie .

 

Z tego co wiem to nudzi sie chlopak wieczorami i pewnie byc Ci "pomógł" :wink::P ale to juz dogadaj z nim na Priv....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...