Skocz do zawartości

jaki telefon?? :P


szerszen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Samsunga i550... ale ja kupiłem z zalaną baterią i wysłałem po tygodniu na gwarkę zeby mi dali nowa a oni powiedzieli że to ja zalałem... teraz już wiem jak sprawdzać czy bateria padnięta. Telefon mam długo, kupiłem inną baterie i przelatałem z nią rok, na początku to trzymała nawet 2-3dni łupania smsków a teraz... masakra. Ale telefon z oryginalną baterią radzi sobie, polecam zdecydowanie jak ktoś chce coś pancernego bez bajerów. Najlepiej i550w, ponad 100MB ramu i 330MHz może dziś szału nie robią ale jak go kupowałem za ponad 5 stów to N95 z swoimi 64MB ramu to był istny muł... dopiero N95 8GB pokazała pazurek ale nie wiem czy wtedy opłacało się wydawać 1000 na taką padake mając już mojego szajsunga który posiada wszystkie te same funkcje, no ew gorszy aparat i LCD(tu bym sie kłócił też bo jest tylko mniejszy o 0.2cala) Ogólnie wszystko i nic mająca N95 nigdy nie była moim marzeniem :) Za grube to i spodnie tylko sie wyciągają :P Moj samsung ma chyba 13mm grubości i wolałbym teraz takie telefony, zeby były możliwie cienkie a reszta wielkości to już inna sprawa. 115mm x 52mm da się znieść w kieszeni, przy małej grubosci ale nie przy 2cm grubosci fona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

m po tygodniu na gwarkę zeby mi dali nowa a oni powiedzieli że to ja zalałem... teraz już wiem jak sprawdzać czy bateria padnięta. Telefon mam długo, kupiłem inną baterie i przelatałem z nią rok, na początku to trzymała nawet 2-3dni łupania smsków a teraz... masakra. Ale telefon z oryginalną baterią radzi sobie, polecam zdecydowanie jak ktoś chce coś pancernego bez bajerów. Najlepiej i550w, ponad 100MB ramu i 330MHz może dziś szału nie robią ale jak go kupowałem za ponad 5 stów to N95 z swoimi 64MB ramu to był istny muł... dopiero N95 8GB pokazała pazurek ale nie wiem czy wtedy opłacało się wydawać 1000 na taką padake mając już mojego szajsunga który posiada wszystkie te same funkcje, no ew gorszy aparat i LCD(tu bym sie kłócił też bo jest tylko mniejszy o 0.2cala) Ogólnie wszystko i nic mająca N95 nigdy nie była moim marzeniem :) Za grube to i spodnie tylko sie wyciągają :P Moj samsung ma chyba 13mm grubości i wolałbym teraz takie telefony, zeby były możliwie cienkie a reszta wielkości to już inna sprawa. 115mm x 52mm da się znieść w kieszeni, przy małej grubosci ale nie przy 2cm grubosci fona...

 

hmm, to może i ja się wypowiem. Nigdy nie kupiłbym szajsunga, szczególnie jak ma to ich bada os (shit os). Na to niczego nie ma. Navi expert się nie nadaje do normalnego korzystania... do tego te cukierkowe, pokemonowe bajerki, jak latające ikonki ala ishit (wsio jest podróbką ishita od jabłka).

Ja tam swoją markę wybrałem - Nokia. Najpierw miałem N70, potem N95, teraz N97. I za nic na świecie nie zamieniłbym się na jakiegoś szajsunga. Wolę właśnie ascetyczne menu i np. doinstalować 5 czy 10 interesujących mnie aplikacji, niż mieć wszystko na telefonie od razu i nie móc z nim nic zrobić... Nokia w tej kwestii ma ciekawszą i bardziej bezpieczną dla użytkownika "ofertę" - chociażby podpisy aplikacji. Poza tym w N97 jest chyba najwygodniejsza klawiatura, z jaką miałem do czynienia. Bardzo łatwo można się przestawić na nią z komputerowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerszeń chodzi mi o to że za tą samą prawie kasę WAVE jest lepszym produktem, zobacz na strone którą podałem i zrób compare ACE i WAVE to zobaczysz. Sam LCD w WAVE jest wart zabawy :)

 

Co do OSu Bada, nie miałem doczynienia ale cały czas coś robią na ten OS, ja bym jednak kombinejszyn zrobił i wgrał sobie androida i zobaczył czy to smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...