Skocz do zawartości

Rockford Fosgate HX2 15" Power


sonicpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, mam tego potwora i sie zastanawiam nad doborem skrzyni. Gdzies tam w necie doczytalem sie ze to ustrojstwo stuka 140db z hakiem, co nie jest super duzo lecz nie o to chodzi. Jak nie ktorzy wiedza sub jest dosyc szybki jak na 15tke a i tego oczekiwalbym wciaz od niego. Ma ktos wrazenia z odsluchu w skrzyni zamknietej tego goscia? Zasilany docelowo VRXem i nie wiem czy 4ohm czy dac Audisonowi pofolgowac na 1ohm. Zastanawia mnie fakt jak bedzie z zejsciem w closecie w dedykowanej budzie.

 

T/Sy glosnika.

http://www.rfteam.cz/shop/RF_manualy/RFP3215_www.rapid-autohifi.com.pdf

 

Ten tutaj ma grac w czarnuchu, do sq to bede go musial ewidentnie wyciszac do minimum. Co powiecie? Ktos musi mnie przekonac aby go upakowac w closed chyba bo nie chce takiego nadwyrezac ino to rarytas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik gra rewelacyjnie w closedzie. Sam w takiej aplikacji go używam, tyle, że w domu. W aucie też miażdzy. Idzie bezproblemowo słuchać szybszych kawałków.

Co do samego projektu... to chyba pomoc nie będzie potrzebna, bo w w.w linku jest wszystko i takową obudowe zalecam zrobić.

Litrażu nie ma co ruszać, na prawdę jest dobrany super. Ewentualnie można przy BR zmienić strojenie +- 3 Hz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik gra rewelacyjnie w closedzie. Sam w takiej aplikacji go używam, tyle, że w domu. W aucie też miażdzy. Idzie bezproblemowo słuchać szybszych kawałków.

Co do samego projektu... to chyba pomoc nie będzie potrzebna, bo w w.w linku jest wszystko i takową obudowe zalecam zrobić.

Litrażu nie ma co ruszać, na prawdę jest dobrany super. Ewentualnie można przy BR zmienić strojenie +- 3 Hz.

 

no wlasnie bujam sie pomiedzy closed a br, ale potestuje closed na poczatku i zobacze jaki bedzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...