Skocz do zawartości

Wzmacniacz Morel Tempo 6 + Helix W10


marek717
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od trzech tygodni do dzisiaj słuchałem całego systemu opartego na Hertz Hsk pod Sony Xm-3520 (2x35W RMS), po przesiadce z Alpine 3549(2x100w RMS) i byłem bardzo zadowolony. Więc jeśli brzmienie Xm-6020 jest takie samo lub bardzo podobne to jest to wzmak godny polecenia. Sam osobiście zapragnąłem go potestować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać coś więcej na temat xm5520?

Dla mnie xm3520 ma wieeelki plus jeśli chodzi o sekcję basową tzn. mimo małej mocy bas był mocny i naturalny(a chodziły opinie, że hsk potrzebują ponad 100 W ) w przeciwieństwie do 3549, gdzie był skoloryzowany(tak jakby zamiast wooferów był mały sub). Jeśli chodzi o wysokie, to po przesiadce z 3549(bardzo ostro i szczegółowo) zrobiło się spokojniej, ale jakiś taki niedosyt szczegółowości, ale po kilku dniach przywykłem. Teraz gdy cały system ciągnę z dap 900(tu kult dla alpajna umiera) słyszę, że jestem bliżej niż dalej, jeśli tylko pozmieniam cięcia na ori zwrotkach, a na obecną chwilę za mało info o pasywnych i mobilizacji . Ale z chęcią wepnę 5520 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tylko pozmieniam cięcia na ori zwrotkach, a na obecną chwilę za mało info o pasywnych i mobilizacji . Ale z chęcią wepnę 5520

 

To może idź od razu dalej i zakup 5540 i w biamping to ?

 

PS: jednak i tak najlepiej "gra" 3040 , no a gdybyś tak trafił 5046 to już całkiem inne granie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o masę w środku wzmacniacza. Zadałem pytanie w moim temacie, ale nikt nie odpowiedział jak powinno być poprawnie. Niemniej może coś pomóc: http://www.strefacaraudio.pl/topic/17707-problem-ze-wzmakiem/

 

jeden do alpine 3544, drugi cervin, masa tak samo

 

a trszaski są tylko z lewej strony

W obu wzmakach to samo, czy tylko CV, bo się zgubiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn

 

przód jest pod cervinem + RCA sinuslive( pod dietzami bylo słychac turbine i laser)

sub jest pod alpine + RCA dietz

 

wczeniej gdy nie mailem zrobionego przodu przy wlączaniu był taki grzmot suba , teraz gdy wszsytko podpiete również to wystepuje

 

 

a ejszcze jak morele grały pod alpine to tego nie bylo, tzn tych trzasków podczas grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...