Skocz do zawartości

AUDIO-SYSTEM F2-300 pod niego zestaw odseparowany


Dolar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Posiadam wzmacniacz AUDIO-SYSTEM F2-300 ,który obecnie zasila mi sub Vibe (500 RMS) jednak mam w planach podpiąć pod niego jakiś zestaw odseparowany na przód.

Pytanie czy ten wzmacniacz się do tego nadaje ???

Jak tak to jakie polecanie do niego zestawy?? Ma 2x 150 R.M.S więc raczej jest w czym wybierać, zależy mi na czystym dynamicznym dźwięku

Dane techniczne:

 

 

 

 

* Wzmacniacz 2-kanałowy,

* Stereo: 2x150W RMS/4Ohm, 2x250W RMS/2Ohm,

* Mono: 1x500W RMS/4Ohm, 1x750W RMS/2Ohm,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota to max 700 zł. Właśnie dlatego się pytam ,bo z tego co wyczytałem ten wzmacniacz preferowany jest do suba hmmm niby dobra marka a nie pod przód w końcu opcjonalnie został skonstruowany na 2 kanały czyli powinien spełniać te wymagania ,a tu na odwrót :/ to mogli go od razu zrobić na jeden kanał (!)

 

Eeeh szkoda ,ze na przód nie dobry jest powiem tyle ,ze na suba vibe to robi miazgę w aucie:D Ale chciałem coś zmodyfikować wiecie CA wciąga :)

 

Eeeeh starzy wyjadacze mówią ,ze się nie nadaje to lipa :/ Kurde .... muszę zorganizować więc coś nowego na przód ,a myślałem ze ta marrka i to że ma 2 kanały podoła a tu lipa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten F2-300 jest całkiem fajnym piecem,oczywiście trafiają sie lepsze w tej kasie,ale nic do zarzucenia mu nie miałem,kiedyś kiedyś pędził u mnie przód R6A i wynik ogólny był całkiem dobry,jedyny minus jaki zauważyłem to czasami palące sie bezpieczniki przy 2 ohm jak był na subie,ale z tego co sie dowiadywałem to tak czasem się zdarza w tych modelach.

Mi bardziej podobał sie na przodzie niż na subie.

 

Ogólnie przegonił ode mnie różne dap-y,alpiny (między innymi 3544 która kiedyś była rewelacją forumową polecaną wszystkim i do wszystkiego a okazała sie niewypałem totalnym w tym zestawie) i inne podobne klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między innymi 3544 która kiedyś była rewelacją forumową polecaną wszystkim i do wszystkiego a okazała sie niewypałem totalnym w tym zestawie)

Nie tylko na tym i nie tylko u Ciebie :)

No ale w porownaniu z dap'em 900 po raz wtóry wybralbym 900'tke zamiast f2-300 na przód.

 

Nic tylko zapinać i samemu sie przekonać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...