Skocz do zawartości

Skrzynia by arczi i lukasz:P


massikk89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

arcziflo, Ja jutro ruszam to Torunia nie wiem ile mi zejdzie tam ale jak cos w kazdej chwili moge ci pomoc.. no i od nastepnego tygodnia do pracy ide z żonki tatą http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif:mur: Bedziemy remoentowac szkołe :mur: ale wieczorami jak cos służe pomoca nawet jutro moze wpadne wezme maszyny i chwila moment i zrobione :mur:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, no nie ma sprawy:) WIdzisz i nas nie ma problemu ze spotem http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

Szkoda ze nie z taka łatwoscia przychodzi ogolny spot strefy:(

 

To jest nie problem czy ty u mnie czy ja u ciebie :mur:

 

co Wy za przeproszeniem macie do OSB? W dragu używają OSB a tutaj piszecie o tym jakby to była co najmniej tektura.

 

Własnie tez nie wiem o co kaman.. wszystko jest szeczelnie porzadnie zrobione dobrze (prawie były wyliczone :mur: ) prawda arcziflo, ?? :mur:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie tez nie wiem o co kaman.. wszystko jest szeczelnie porzadnie zrobione dobrze (prawie były wyliczone ) prawda arcziflo, ?? :mur:

 

pozdrawiam

 

 

No prawie okazalo sie ze glebokosc montazowa jest spora :mur: a od plyty do plyty bylo 21cm. Br przesunelismy o 0,5cm co zmienilo strojenie :P no ale mysle ze 3,5cm odtepu magnesu od plyty wystarczy :mur: Nie przypuszczalem ze ten SX jest taki wysoki hehe Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, no nie ma sprawy:) WIdzisz i nas nie ma problemu ze spotem http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif
:zdziwko: myslisz casem co piszesz ...

to ze sie chlopcy spotykacie to nie ma najmniejszego zwiazku ze spotem forum :P

 

co do obudowa z pazdzierz plyty czy mdfu to nie ma duzego znaczenia, gdzies przeczytalem ze przy b.drogich i precyzyjnych konstrukcjach jest wyczuwalna roznica, jak jest w rzeczywistosci do konca nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, no nie ma sprawy:) WIdzisz i nas nie ma problemu ze spotem :D
:zdziwko: myslisz casem co piszesz ...

to ze sie chlopcy spotykacie to nie ma najmniejszego zwiazku ze spotem forum

 

 

Myslisz ze forum jest najwazniejsze :P czasem spotykaja sie ludzie co nie sa zarejestrowani na forum i w niczym to nie przeszkadza.

 

A co do OSB moim zdaniem tez sie nadaje :P , pozatym najbardziej wrazliwym materialem na wilgoc jest MDF , a jak daja OSB za free to trzeba brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyneczka fajna, ja tez wszystkie wale z wiórówki albo OSB (najtaniej)

Raz nawet nawinęła sie stara szafa ale to stare dzieje (jak wchodził na rynek polski JBL GT3)

 

A z mojej strony pytanko (a w sumie dwa - dla znawców)

1. czy usadowienie głośnika (bardziej w prawo lub lewo) ma jakies znaczenie w dbdragu.

2. i czy strona z której znajduje sie BR ma znaczenie (j/w)

 

Z góry sorki za offa ale nie chciałbym zaśmiecac nowymi tematami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to zalezy w jakim aucie. Jednak ja dalem w gore bo jak byl glosnik obrucony ku klapie to karoseria wydawala dzwne odglosy http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif jakby klape ch cialo urwac :P teraz jest lepiej i troche szybc iej bas dobija

2. na moje ucho nie ma znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez jest skrznia skierowana do góry ale mi chodzi o sam głośnik w skrzyni czy jego usadownienie bliżej BR bądź bliżej bocznej sciany ma jakies znaczenie na pompowane powietrze

 

Moim zdaniem nie ma znaczenia. Z kazda skrzynia z ktora sie spotkalem to bylo bez znaczenia czy glosnik byl blizej lewej strony czty na srodku skrzyni. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...