Skocz do zawartości

Skrzynia by arczi i lukasz:P


massikk89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec po ciezkiej pracy z Arczim przy jego skrzyni dla potworka RE SX 15D2 :D

Skrzyneczka 127 litrow po odjeciu Bass reflexu i głośnika pozostaje ok 115 litrów :D

Materiał to płyta OSB 2cm , silikon oraz wkrety

 

Narazie skrzynia jest nie oklejona ale juz niedlugo bedzie dopracowana do konca po obliczeniu to troszke tego materialu do obicia potrzeba 2 m x 1,6 :D

 

Czas wykonania skrzyni ok 3 h:)

WOgole wiecej smiechu bylo niz pracy ale i tak wszystko szybko i sprawnie poszlo.

 

Dla porownania stara skrzynia i oczywiscie Majsterinio ARczi :D:(

 

Wrażenia po lekkim odsłuchu niesamowite teraz głosnik dopiero włada cisnieniem oraz pokazuje pazurki tamta skrzynia wogole byla za mala niedostrojona i wszystko na ,,nie" :D

 

pozdrawiamy i zapraszamy na Kujawy do odsłuchu :D

post-1-1214605403.jpg

post-1-1214605404.jpg

post-1-1214605405.jpg

post-1-1214605406.jpg

post-1-1214605407.jpg

post-1-1214605408.jpg

post-1-1214605409.jpg

post-1-1214605410.jpg

post-1-1214605411.jpg

post-1-1214605412.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj taki ciekawy glsonik a tu mu poskapiles na materiale na skrzynie :kijemgo:

mam nadzieje ze teraz gra lepiej bo tamto co slyszalem to rewelki nie bylo hehe

oj i widze ze sam lukaszz cos tworzyl bo na zadnej fotce nie widac jak wlasciciel zacnego re cos robi :dobani: do roboty sie brac !!!!! :krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986, o jakim materiale mowisz ,, poskapiles na materiale na skrzynie" ??

 

No teraz jesli bedziesz miec okazjie uslyszec jak gra RE wedle tego jak grał kiedyś (wtedy gdy slyszales go :krzeslem: ) to jest ogromna roznica a teraz w nowej skrzyneczce pokazuje swoje prawdziwe oblicze :krzeslem::krzeslem:

A materiał do obicia to damy rade:)

Mam maly arkusik w domu ale musze z niego obic inne 2 skrzynie i nie wiem czy starczy :kijemgo: a nie dawno bylo go 13,5 m x 1,6m :dobani:

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2008-06-28, 10:56 ]

Golas306team, NO czekamy czekamy z niecierpliwoscia za twoim przybyciem :D

Dużo słyszalem o tobie (dobrego zeby nie bylo :krzeslem: ) i mam nadzieje ze poznam osobiscie Ciebie :krzeslem:

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubi hardcore i smierdzace cewki
dopiero 1 glosnik mi padl i nie lubie jak mi smierdzi w aucie , ale jebniecie ma byc i tyle , no musilabym odsluchac jak to tera gra
szkoda ze buda z osb
o ten material mi chodzilo a nie o obicie

aha i czemu trudziles na nad skrzynia skoro sub idzie na sprzedarz?? tyle piszesz o kupnie 18 cali a klepiesz paczke ktora sie na nic nie przyda dla mnie to bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt ale to i tak mi sie wyaje z lekka bez sensu klepac paczke a w tym samym czasie go oglaszac,do sprzedania

 

Wiesz co :krzeslem: kazdy robi co mu sie podob a ja zrobilem paczuszke bo mialem material za free jak pisalem wyzej :krzeslem: i nie bylo przeszkoda dla mnie poswiecenie 2-3h na zrobienie obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEstesmy milosnikami CARAUDIO to robimy wszystko aby nasz sprzed gral jak najelpiej :mur:

Ja np z Arczim mozemy 100 skrzyn zbudowac i wysluchac w jakiej skrzyni poszczegolnej gra nasz glosnik dla mnie to sama przyjemnosc wole to robic niz siedziec np przed kąpem i sie obijac..

karolo986, Skrzynie sie zawsze sprzeda.. to nie cukier ze masz w kazdym sklepie.. NA Sterfie patrz ilu jest urzytkowinkow a jaka mala ilosc osob zajmuje sie profesjonalnie skrzyniami na sprzedaz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie fajnie ze Arczi w końcu posuchałes rad i dałes Re do wiekszej budy tak jak to tłumaczyłem od początku :mur: Tylko tak jak juz koledzy napisali wyżej dac taki materiał na skrzynie suba tej klasy to profanacja :mur: lukaszzz17 wiesz niekażdy ma gdzie robić skrzynie niema tez dojśc do materiałów i niekazdy umnie liczyc taka ilośc skrzyń pod konkretne wymagania klientów dlatego tak mało osób sie tym zajmuje.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbartasswlkp, Na dzien dzisiejszy zrobilem juz ok 25 skrzyn ale jeszcze nie mialem okazji zrobic skrzyni z MDF wszystkie to wiurówka lub OSB no i nie moge ocenic jak gra glosnik w takiej skrzyni a jak z MDF-u. JEstem tego ogromnie ciekaw az chyba przy najblizszej okazji kupie arkusz MDF i zrobie skrzynie do swojego Magnata XTC15 i porownam.. MDF napewno jest twarda plyta co daje dluzsza zywotnosc skrzyni z pewnoscia http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

 

wiesz niekażdy ma gdzie robić skrzynie niema tez dojśc do materiałów i niekazdy umnie liczyc taka ilośc skrzyń pod konkretne wymagania klientów dlatego tak mało osób sie tym zajmuje.

 

bbartasswlkp, Zgadzam sie z doba w 101% I wlasnie piszac post troszke wyrzej chcialem nawiazac do tego ze skrzynie arczi napewno sprzeda..

Dla nas to lepiej ze nie kazdy zajmuje sie projektowaniem skrzyń :mur:

 

Poydrawiam serdecznie :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja jeszcze b ede musial sie pobawic. Z moich obliczen wychodzi ze skrzynia po odliczeniu glosnika i BR ma 117 litrow . a chce zrobic idealna jak zaleca producent :mur: bede musial 2,5cm obciac na calej dlugosci. Strojenie o 6cm BR skrocic i bedzie idealnie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...