Skocz do zawartości

axton c400x2 czy axton c402 ?


dyfer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

posiadam głośniki DLS R6A i niewiem który wzmacniacz (Axton c400x2 czy Axton c402) będzie lepszy do tych głośników?

Z tego co się orientuję to c400x2 posiada większy współczynnik tłumienia niż c402 ( c400x2 - df 250 / c402 - df 100) więc wydaje mi się ze c400x2 będzie lepszym wyborem, lecz możę sie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli axton to kiepski wybór, to mam jeszcze na oku wzmacniacze:

 

Helix HXA 400

Rodek R4100A

uDimension Glow 2075

 

tylko obawiam sie że helix i udimension posiadają za mało mocy ponieważ czytałem ze DLS R6A dobrze zagrają gdy wzmacniacz posiada ponad 100W.

 

to może zaproponujecie jakiś odpowiedni wzmacniacz do tych głośników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrze na waty, tylko tak czytałem dlatego pytam sie czy któryś z tych wzmacniaczy co podałem będzie odpowiedni ewentualnie proszę o napisanie jaki wzmacniacz byłby dobry .

A jeśli coś to zmienia to ja nie mam samych wooferów tylko cały zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Mnie to Axton nie gra najgorzej w cenie do 300zł to też nie najgorszy wybór do budżetowego zestawu jak najbardziej . Jakiś tydzień temu podpinałem jednego z nich z tym że 4 ch i powiem że miło rozczarował tylko ostrożnie z geinem .Napisałem dlatego że za chwile okaże się że axton to syf jak boschmen czy peing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syf to nie jest, ale godne uwagi są tylko te mocniejsze wersje typu 400x2 właśnie...

No ale nawet axtona na glowa bym nie zamienił.

 

Poszukaj sobie JBL'a DA1002, hsk( a szczególnie natarczywą góre) okiełznał duzo lepiej niz rodek r680n (pomijajac ilość kanałów) czy audison vr209- jednostka to 7618+5952

Można go dostać w rozsądnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak ten axton c400x2 da sobie rade z r6a? Jedni piszą że kiepski wybór, a inni że poradzi sobie z tymi głośnikami.

 

Jak przeczytałem ze axton jest nie zabardzo( teraz już sam nie wiem ), to zaczełem się rozglądać za innymi wzmacniaczami i wpadły mi w oko:

- helix hxa 400

- alpine 3544

 

Prosiłbym o opinie co bedzie najlepszym wyborem do DLS R6A z tych wzmacniaczy: axton , helix czy alpine. Mnie cena skłania do axtona lecz jeśli to ma kiepsko grać to lepiej dołożyć pare złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hxa 400 miałem i bez szału.Nic ponad przeciętnego w nim nie znalazłem choć był wtedy właśnie na topie,tgz. forumowy hit.Obecnie mam 6020 i jestem zadowolony.Dość stonowany,nie krzykliwy wzmacniacz z czystą lekko wysuniętą srednicą,poukładaną dość szczegółową górą i fajnym twardawym nie rozmytym kickiem raczej bez "mięcha".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...