Skocz do zawartości

wybór wzmacniacza?


Tomaszzz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, robię granie w vw passacie(sedan) 2004rok, wymieniam gwizdki i 165 na zestawy hertza ESK 165 ( http://audiosklep.pl/hertz-esk-165---wysylka---dystanse-gratis----p-469.html ) do tego robię tubę, tylko nie wiem jaki głośnik będzie dobrym wyborem do tej tuby i pod jakim wzmacniaczem/wzmacniaczami miałbym to wszystko podłączyć. moglibyście mi pomóc wybrać odpowiedni głośnik do tuby i tego wzmcniacza?;> chciałbym się z głośnikami i wzmacniaczem zmieścić do około 1500-2000zł no i do tego ta tuba w drugim "rzucie'.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniam gwizdki i 165 na zestawy hertza ESK 16

 

Jest jakieś konkretne przesłanie dlaczego nie wybierasz 1/3 tańszego i wyższego zestawu HSK :?:

Dolicz coś na wygłuszenie. Jak już tyle chcesz wydawać to mógłbyś to zrobić w matach "firmowych"

Wzmacniacz poleciłbym Ci Precision Power DCX 1000.4 :) i zasilisz wszystko prawie na 102 :)

Mógłbyś napisać czego oczekujesz od tego zestawu.

Co do subów się nie wypowiem, za mało osłuchany jestem.

No i zmieścisz się z tym w kosztach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś konkretne przesłanie dlaczego nie wybierasz 1/3 tańszego i wyższego zestawu HSK

 

jak tańszego, zestawy HSK są droższe i do dosyć sporo. (??)

w wygłuszenie też chcę zainwestować.

 

a od zestawu oczekuję żeby głośniki "w kabinie" grały mi czysto środkowe i górne pasmo a cały dół ma grać subwoofer, który NIE ma łupać, tylko ma ładnie grać głęboki bass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee, jeszcze nie zacząłem, wiem, najpierw głośnik, dlatego się zastanawiam co wybrać.

 

tylko jeszcze kwestia wzmacniacza, tych Precision Power DCX 1000.4 prawie w ogóle nie ma na rynku. jak widziałem w innym temacie to już zostały wycofane i są tylko ze stanów,tzn bez gwarancji. a używanych nie ma,przynajmniej na allegro. a co sądzicie o Precision Power DCX 800.5 ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeszcze kwestia wzmacniacza, tych Precision Power DCX 1000.4 prawie w ogóle nie ma na rynku. jak widziałem w innym temacie to już zostały wycofane i są tylko ze stanów,tzn bez gwarancji. a używanych nie ma,przynajmniej na allegro. a co sądzicie o Precision Power DCX 800.5 ? ;>

 

Były na allegro w okolicach 1300zł nówki. Może jeszcze się trafią. Zamiast 800.5 proponował bym raczej 600.4. Poza tym to tylko moja opinia, może ktoś Ci jeszcze coś podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównaj "parametry" przy 4 kanałówce i 5 kanałówce... Pomyśl wtedy co z czym bedzie najlepiej i dlaczego. Pewnie chciałbys 4 głosniki i suba na 1 wzmaku ? Porównaj taką opcje z 4 kanaówką + wzmak pod suba. A najlepsza opcja by byla 4 kanały Dcx'a 1000.4 + wzmacniacz na wysokotonowe ;) Zanim zadasz pytanie dlaczego. Postaraj się wykombinować dlaczego i przedstaw co wymysliles :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównaj "parametry" przy 4 kanałówce i 5 kanałówce...

Że co, "mało mocy" dla HSK ?

Bezedura !! !! !!

 

Moim zdaniem to jak znalazł ten 5ch PP.

HSK kupić nówki, zgarnąć z alle tego PP, tw z osobnych kanałów, wf z osobnych, a sub w 5ch i malina, jeden piec na calutki system :)

 

A co jeśli mogę miec dcx800.5 nówke za 360zl?

Spadła z TIR'a czy jak :] ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem gdzie takie okazje dają.

Nówka na alledrogo stoi po prawie 1100zł.,wiec niewiem czy za 360zł mozna kupic nówke.

 

A widzisz można. Zdarzają się takie okazje. Sprzedawca tego wzmaka ( anglik ) kupil go za 360£ ale go nie używał ( przynajmniej był wystawiony jako nowy ) a mi udalo sie z nim dogadać i chce za niego 80£ czyli jakieś 360zł...

Ten na aledrogo za 1100zł to używka dlatego tymbardziej uważam że za 360 to suuuper okazja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze mało :), ale ze mozna jeszcze ciut wiecej wyciagnąć :) jak masz auto 150 koników to wiadomo starcza i to w łeb, jak chcesz jeszcze ciutke wiecej to czipa podczepiasz innego i masz 180 koników gdzie jest troche wiecej frajdy i zapasu ;) :D Hsk głosno juz przy 40 rms alpinki dawały :) wiec nie mówie ze za mało ale zawsze mozna "lepiej wyzyłować" sprzęt pod danymi konfiguracjami i chyba nikt tego nie zaprzeczy. Ale jesli ma 5 kanałów w takiej cenie to sam bym brał 5 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...