Skocz do zawartości

Term Lab


papirus1993
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za taki temat ale nie wiedziałem jak to opisać :/ ,chodzi mi o to,jak ktoś był by zainteresowany kupnem takiego miernika to ewentualnie mógł bym specjalnie dla tej osoby zamówić taki miernik.Chciał bym po prostu wiedzieć czy na polskim rynku było by zainteresowanie takim sprzętem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z licencją?

 

Z jaką licencją, bo nie kumam, miernik dostajesz i używasz, kiedyś była opcje rejestracji, czy nadal jest - nie wiem?

W sumie gwarancja potrzebna nie jest, nie ma się co zepsuć ale............

 

Jak nagle coś mu odbiło w zeszłym roku i pojawił się komunikat że "można uruchomić jeszcze tylko 4 razy" skończyło się na kupnie nowego oprogramowania, które jest fajne :cwaniak:

 

Zestaw z jednym czujnikiem kosztuje 649$ x 2,84 = 1843 zł, (pomijając wysyłke do Polski, cło, Twoją prowizje za załatwienie sprawy) teraz słucham za ile jesteś w stanie załatwić, u naszego przedstawiciela kosztuje 2999zł (chyba że staniał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak,o licencji słyszałem ale nie wiem czy nadal jest to aktywne.Miernik jest używany i posiada dwa czujniki,istnieje też opcja załatwienia dodatkowych dwóch czujników jeżeli ktoś by potrzebował. Mierniki nie są sprowadzane z USA i nie będzie tutaj żadnych dodatkowych opłat taki jak cło itp. Jedynie co to tylko przesyłka do PL ale koszty przesyłki mógłbym pokryć osobiście.Myślę ze cena za miernik z dwoma czujnikami wahała by się pomiędzy 2200-2400 zł.

Postaram się sprowadzić miernik do PL i wtedy odezwał bym się tutaj jak również na allegro.

Dziękuję wszystkim forumowiczom za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no sory może źle liczę ale jak mam tu wystawionego TermLaba za 1850 z dwoma czujnikami komplet , to meile typu "za tyle to ja nowego se zamawiam" są ŚMIESZNE no bez przesady , wiem ile zaplaciłem za cło ile za vat i ile to wszystko wychodzi .... jedyny rozsądny klient dziś mi sie trafił kumaty co do cen i wogule zadzwonił pogadał , a jeden napisał "...jak za 1000 to biore od reki..." pewnie za tyle to nie jeden z was by wziął ... :) za tyle sam bym wziął a jeśli miał bym sprzedac to wole zostawić sobie do testowania dalszych modyfikacji audio ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja też dodam coś od siebie. W końcu jesteśmy oficjalnym dystrybutorem sprzętu TERM PRO w Polsce :luka:

 

1. Ktoś tu pisał o tym co się może zepsuć. A no może się zepsuć więc warto jednak mieć kogoś kto będzie chciał wtedy pomóc. Problemy jakie pojawiały się w przeszłości:

- problem z oprogramowaniem (w miarę najprostrze do załatwienia, ale mając wsparcie dystrybutora nie zawsze trzeba bulić kasiore za aktualizacje, kiedy tylko Term się zawiesi na twardo) - dB Max coś o tym wie :wink2:

 

- problem z terminalami wyjściowymi na sensory (przy długotrwałym używaniu, mogą się wyrabiać, szczególnie jak ktoś na często ciągnie "niechcący za kabel)

 

- zabrudzenie mikrofonu sensora (objawia się tym, że sensor pokazuje zafałszowany wynik i zbiera zdecydowanie więcej zanieczyszczeń) łatwe do sprawdzenia, gdy posiada się dwa sensory.

 

Poza tymi drobnostkami urządzenie jest idealne i w dalszym ciągu uważam, że to najlepszy miernik na świecie :padam:

 

Warto się więc zastanowić dwa razy zanim oszczędzicie parę złotych na sprowadzaniu z niewiadomokąd. A przypominam, że jeżeli miernik zamawia się u nas pod zaliczkę to cena też jest zdecydowanie lepsza niż za sztukę, która stoi na magazynie i musi na siebie zarobić.

 

2. Istnieje oczywiście opcja ściągnięcia miernika bezpośrednio z USA. I tu pokazuje ile to kosztuje:

miernik 649$ + transport z ubezpieczeniem ok.100$ + cło ok.20$ + VAT ok. 150$ + koszty przelewu zagranicznego ok. 6$ = 925$ * kurs ok.2,9zł = 2682zł

Z tej szybkiej kalkulacji wychodzi cena TERM LABa w PL bez marży nikogo po drodze. Jeżeli kupujesz się go u nas ze stanu magazynowego to kosztuje on 2999zł i różnica to nasza marża brutto oczywiście. Klient ma jednak gwarancje i wsparcie z naszej strony w razie problemów, a poza tym ma miernik od ręki.

Jak ktoś chce kupić przez nas na zamówienie pod zaliczkę to dostanie pewnie lepszą cenę niż ta, która wychodzi z powyższego rozliczenia ze względu na to, że my mamy zdecydowanie mniejsze koszty transportu w hurcie, a poza tym kupując większą ilość towaru możemy negocjować dodatkowy rabat.

 

3. Licencja - w dalszym ciagu obowiązuje. Jeżeli jej nie ma to nie jest możliwe dokonywanie jakichkolwiek aktualizacji i korzystanie z serwisu on line. Jeżeli jest to wtedy ma się te dodatkowe przywileje. W przypadku zakupu od nas jest również opcja ekspresowego serwisu drogą telefoniczną w razie jakichkolwiek problemów. Czasami się przydaje, zwłaszcza jak wykorzystujecie miernik do jakichkolwiek oficjalnych pomiarów bo różnie może być, a jak zabraknie miernika za zawodach nawet zlotowych kolegów to koniec zabawy na ten dzień.

:wink:

 

Tyle z mojej strony jako oficjalnego dystrybutora sprzętu :luka:

A ogólnie to We life in Global Village i róbta co chceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
"poco ci termlab ? kup za 500 pande i masz 150 db. kazdy glupi tak potrafi hahahahahahah " a wlasnie po to zeby udoiwodnic wam ze da sie wycisnac dobry wynik w kazdym samochodzie i nie pojde na latwizne tak ja inni, zrobie muzyke w samochodzie do jazdy na codzien a nie tylko na zawody db
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...