Skocz do zawartości

Pomoc w stworzeniu zestawu


damek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie znam sie kompletnie na car audio... A chcialbym cos miec w samochodzie dobrego.

Posiadam Audi 80 Rok 1992

Fajnie byloby do 1000 zl cos konkretnego no ale powiedzmy ze do 1200 zl

Chodzi tutaj o radio, głosniki z przodu, tyłu i subwoofer.

Mam nadzieje ze dobry dział jezeli nie to prosze go przeniesc w odpowiednie miejsce. Pozdrawiam.

( miło byłoby dac do kazdego sprzetu linki na allegro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..... zobacz ile jestem na forum i jeszcze wszystkiego nie przeczytałem :zawstydzony:

Ale dobra ... powiem tak poczytaj ze zrozumieniem ...

Za kompleksowe wykonanie audio w takim budżecie będzie ciężko się zmieścić ... i to jeszcze w audjiii ;) no bo ma być coś dobrego i konkretnego ... z głośnikami z tyłu ...

...

a tam niech ktoś bardziej cierpliwy się wypowie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie znam sie kompletnie na car audio... A chcialbym cos miec w samochodzie dobrego.

Posiadam Audi 80 Rok 1992

Fajnie byloby do 1000 zl cos konkretnego no ale powiedzmy ze do 1200 zl

 

 

Witaj!

Miałem kiedyś Audi B4 i podobny problem (słabe nagłośnienie i mało kasy),a rozwiązałem go tak że wygłuszyłem drzwi przednie taśmą dekarską,zamontowałem zestaw odseparowany Hertz ESK 165 i radyjko Pioneer (nie pamiętam modelu,ale takie ze średniej półki)i grało to całkiem przyzwoicie.Subwoofera nie montowałem bo pod samo radio to trochę bez sensu...No i jeszcze dystanse bo szyb nie otworzysz :wink:

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...