Skocz do zawartości

Tapicerowanie wnetrza


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako ze odbiła mi palma na nowym punkcie ( CA narazie troche na boku ) chce zmienic tapicerke w swoim autku ktore staram sie doprowadzic do stanu igielka w związku z tym chciałbym poznac ceny tapicerowania , nie chodzi mi tu o robienie skóry czy alcantary , raczej welur a moze poprostu zwykly material jak na kanape :D Ile waszym zdaniem moze to wszystko kosztowac rozpoczynjac od cen znajomych tapicerow robiacych po godzinach po tapicerow robiacych to na codzien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanders wiele zależy od tego jak skomplikowana konstrukcyjnie jest sama w sobie tapicerka. Welur na pewno taniej chociaż wiadomo welur welurowi nie równy.Ja za podsufitkę boczki deskę w alcantarze (fake) koszt samej roboty był chyba 250zł jak dobrze pamiętam. Oczywiście bez materiału.Bo kupisz alcantarkę za 25zł i za 70zł.Zależy też ile wstawek masz w boczkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykladowo boczek mozna zrobic jednym kawalkiem + kieszen , jak sobie komplikowac to dwie czesci na poczek + kieszen , alcantara fake jak najbardziej mi sie podoba i cena tez ale czy jest latwa w obrobce i tapicer mnie nie rozniesie jak mu to przyniose ? No i jeszcze pytanie jak mi radzicie tapicerowac czy moze szukac uzywanej tapicerki i foteli ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jednym kawałkiem kiedy nie ma strachu że się to wyłoży bezproblemowo.Jak nie wtedy cięcie i szwy.Alcantarka jest trudniejsza w obróbce od skóry bo mniej się ciągnie.Dobrze obszyte wnętrze fajnie wygląda ale to też spore koszta, używke w idealnym stanie tapicerki ciężko dostać chociaż nie wiem o jakim aucie mówisz w obecnej chwili więc strzelam w ciemno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...