Skocz do zawartości

Zestaw do Skody Octavi I


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi czy jest duża różnica między tymi zestawami głośników....no wiesz w brzmieniu, czy raczej są porównywalne i ku któremu byś się skłaniał

 

Takie pytanie to pojęcie względne, dla Ciebie mogą być DEGO przyjemniejsze niż Rainbow`y, albo żaden zestaw może Ci sie nie podobać. Patrząc tylko jako "konsument" można powiedzieć, że Rainbow`y będa lepsze bo droższe... a prawda jest całkiem inna, bo w tym przypadku "nasze ucho" jest wyznaczniekiem tego co nam się bardziej podoba, co jest wg nas lepsze, no i do czego (jakiej muzyki) będziemy je "mordować" :) BTW, jak nie zrobisz porządnie drzwi to nawet Utopia Ci nie zagra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj drzwi najpierw, potem glosniki i wzmacniacz. Jak masz zrobione drzwi to mozesz sobie podlaczac do woli i sprawdzic co Ci pasuje. Oczywiscie to moje zdanie :)

Zycze udanej walki z Octavia :) ja walcze juz jakis czas i nadal kupa :( chodz ostatnio w ogole nie walcze, bo nie ma czasu :( ale kiedys na pewno skoncze :)

Pozdr.

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupa?

 

Spojrzyj w jego podpis ...klocki z górnej półki , montaż też profi , a tę "kupę" to tak tylko z wrodzonej Ślaskiej skromności Bartek napisał :)

 

Skodzina (nie Vectra) gra świetnie ! Przynajmniej ja tak nie uważam a jak suba "podciągnął" to i kilka osób zmieniło zdanie na temat Aliante w BR ;)

 

PS: ale jak nie będzie na spoty do Ikei jeździł to mu urok rzucimy na klocki i to dopiero będzie KUPA ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 3 minut temu

Oki

 

Czekam na ładną pogodę i biorę się za wyklejanie drzwi

Później głośniki i wzmak

 

jak coś to pisz/dzwoń, brać OCP sobie pomagać ma, no i na spota zapraszam w najbliższy wtorek :D

 

pamietaj żeby mieć pod ręką flexa do wycięcia blachy jak drzwi rozbierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...