Skocz do zawartości

problem z allegro


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja dostałem od allegro 197 zł (też kupiłem telefon, ale normalny :P i cena nie była specjalną okazją)

oprócz tego policja znalazła panią która mnie wkręciła i ta pani również zwróciła mi kasę.

 

podsumowanie:

w 3 miesiące zarobiłem 200zł, poświęciłem temu 30 minut na komisariacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przypadek potwierdza moją tezę:

 

Na świecie jest tylko jedna sytuacja, w której mężczyzna wręcza obcej kobiecie 160zl

 

- ŻEBY ZOSTAĆ WYRUCHANYM!!!!

 

To tyle rubasznego humoru na dziś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia N97 za 80 zł, dobre haha, przeciętna cena z tego co widzę tej Nokii w użwyce to 600-700 zł!!! Więc jak ktoś mógł ją mieć za 80 zł :?:W dodatku z chin, więc nawet jeśli by je wysłał to na 100% podróby.

Jest tego masa na allegro , jednorazówki bez mozliwości naprawienia jak coś się popsuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce nikogo usprawiedliwiac, bo to zwykle oszustwo, ale u nas byla sytuacja, ze gosciu sprowadzal mase telefonow wlasnie z Chin na wysylke bezposrednio do odbiorcy. W koncu UC sie wk... i zaczal zatrzymywac paczki bo wg. nich kwoty byly zanizane. Podejrzewam, ze telefony z aukcji moga zalegac na magazynie celnym i sa zatrzymane. Oczywiscie to tylko moje domysly i nie maja tutaj na celu usprawiedliwiania Pani z aukcji. to, ze nie ma odzewu to tez zupelna porazka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten telefon to pikuś.

 

W sobotę w szkole laska się pytała, co można zrobić, jak została wyruchana na alle. Jak zaczęła opowiadać, to sprawa identyczna do tej- super hiper laptop za (stosunkowo małe $), ale wysyłka z UK. Kasa poszła, a paczka przyszła, a w paczce nic :)

 

Nie wnikałem w dalsze szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten telefon to pikuś.

 

W sobotę w szkole laska się pytała, co można zrobić, jak została wyruchana na alle. Jak zaczęła opowiadać, to sprawa identyczna do tej- super hiper laptop za (stosunkowo małe $), ale wysyłka z UK. Kasa poszła, a paczka przyszła, a w paczce nic :)

 

Nie wnikałem w dalsze szczegóły.

Trzeba porównać wagę otrzymanej paczki z wagą widniejącą na formularzu (wpisaną przy nadaniu paczki przez pracownika). Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że laptop "wypadł" z paczki gdzieś po drodze... Natomiast jeśli waga będzie się zgadzać to ewidentne oszustwo sprzedawcy:)

Gorzej jeśli paczka nie była ważona, tak jak ma to miejsce m.in. w przypadku Wysyłaj Najtaniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten telefon prawdopodobnie do ciebie dojdzie. Masa jest tego na allegro.

Sprzedawca kupuje go dopiero po zaksiegowaniu wplaty od ciewie wplaca ta kase na konto chinczyka i chinczyk wysyla do ciebie na adres. Poczekaj jeszcze z miesiac i dojdzie (prawdopodobnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...