Skocz do zawartości

Jakie glany kupić?


simon-u
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecę Clarks'y męcze ich buty od 5-6 lat, miałem ze 20 par, nigdy się nie rozpadły, nie trzeba się martwić czy je zdjąć po kilku godzinach na nogach, nawet latem, każde wykończone skórą w środku, do tego większość oddychająca, a cena jak każde inne dobre, idzie wyrwać w promocjach, lub na karte rabatową, teraz polecam Orson Lace, ale cena jest dobijająca...

W porównaniu do ecco to... nie ma porównania, ecco to syf.

 

Jeszcze jedna sprawa, praktycznie każde ich buty które mam, zakładasz i... ich nie czujesz że je masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno odradzę grinders bo produkcję już dosyć dawno przenieśli z Anglii do chin, HD też odpada podeszwy to straszna padaka :/

To, że przenieśli do chin, nie znaczy, że muszą być gorsze, jednak nie chciałbym się naciąć, a Grinders miło wspominam; wygodne i nie do za....nia. Myślałem, żeby kupić Dr Martens(jeszcze nie miałem), ale też ponoć w chinach klepią. Tani badziew odpada, bo po pół roku mi się rozlatywały, pękały lub znikała podeszwa. Nawet polecane na jednym forum Still choć w miarę wygodne, to szybko się rozpadły. Może ktoś już testował chińskie Grinders lub Dr Martens i ma porównanie do poprzedników, albo wie gdzie można jeszcze dostać niechińskie. A może jakieś inne mniej znane o dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że przenieśli do chin, nie znaczy, że muszą być gorsze

 

Jakość nie nawet nie gorsza, tylko duuuuużo gorsza, dziewczyna miała stare griny robione w anglii i po jakiś 7 latach wyglądały lepiej niż "chińczyki" 2-3 latach mimo że sprzedawca zapewniał że rozmiar jaki ona nosi (35) był robiony jeszcze w anglii.

 

kilka lat temu dobrze spisywały się bustagrip'y ale nie wiem ja w tej chwili to wygląda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jakimś metalem lub skinem? Nie gniewaj sie to tylko pytanie:)

Za młodu punk. Chcę kupić, bo miałem i były wygodne(choć nie wszystkie), ładne, i wytrzymałe.

dziewczyna miała stare griny robione w anglii i po jakiś 7 latach wyglądały lepiej niż "chińczyki" 2-3 latach

Chodziłem w grinach 3 lata non stop, potem rok służyły jako obuwie robocze i gdybym nie zostawił ich w jednej pracy, to służyły by do dziś. Mało o nie dbałem i dziś je za to doceniam.

Martensy - kompromis pomiędzy dostępnością, ceną i jakością

A można jeszcze kupić jakościowe(czytaj nie chińskie), bo kiedyś mierzyłem i chciałem posiąść lecz kaski nie miałem, a dziś widzę, że tańsze, przynajmniej na Alezło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...