Skocz do zawartości

HX-D2 a brak zdejmowanego panelu...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przeglądałem taki coś już - miał ktoś z tym do czynienia? Chodzi głównie czy to po założeniu wygląda "tajnie" czy po prostu widać że to maskownica na radio które jest pod spodem? I jeszcze jedno czy takie zakładanie tego czegoś nie zrysuje mnie ramki i kantów radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej aukcji piszą ale ile w tym prawdy ?????? sam nie wiem

 

 

POSTAW NA JAKOŚĆ !

 

Tylko najlepszej jakości plastik, z którego są wykonane moje maskownice ,jest w stanie zagwarantować wielokrotne używanie maskownicy bez uszkodzenia ramki ozdobnej w twoim radiu !

 

Szybka i tania wysyłka !

 

 

 

A jakie masz auto ????? zerknę na środek i się zobaczy w renault miałem taką pokrywkę oryginalna ale to stare dzieje.

 

 

A gdyby wykleić środek maskownicy miękkim materiałem ale to pomysł na szybko więc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem sobie jak to wygląda po zamontowaniu i tylko głupi złodziej nie dostrzeże, że to maskownica. Nie mniej jednak kupię raczej takie coś i wkomponuję zamiast tego przedniego plastyku panel od kaseciaka jakiegoś starego.

 

 

z tym kaseciakiem to dobry pomysł trochę będzie wystawał ale zawsze mniej atrakcyjne dla złodzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, możliwe że złodziej nie zna się na CA. To tylko profilaktycznie bo rzadko mnie się zdarza parkować na niestrzeżonym lub pod jakimś blokiem. Ale jeżeli chcę zachować wygląd podczas jazdy to chyba jedna z najrozsądniejszych możliwości. Inne umiejscowienie radia nie będzie wygodne dla mnie raczej. Ktoś kiedyś montował w schowku tym pod klimatronikiem lecz przy otwartej klapce nie będzie mnie łatwo operować radiem podczas jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak. Dodatkowe głośniki, fajne bmw i stary kaseciak. Tak samo się złodziej nabierze:P

 

Ale ogólnie to warto taką maskownicę kupić i przerobić - chyba najłatwiej.

 

Dopiero teraz zauważyłem dokładnie co to za auto :wstyd: rzeczywiście ciężko jest :) a złodzieje coraz bardziej kumaci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,

Sorki za poprzedni wpis ale musiałem odreagować, że znów kupiłem dobre nie tanie głośniki które "grają dołem" i nie potrafią się zbliżyć nawet do SW :mur1: .

 

Wracając do tematu, stara wiara jeszcze pewnie pamięta jak ..... Paweł zamontował Clariona w bordowej ..... zrób tak samo :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to, jeśli idzie o zakrywkę to po założeniu na radio wystaje jak cholera ale lepsze to na małolatów niż nic.

Mariusz może mnie się coś pomyliło ale chyba Ty również masz e46 jeżeli tak to mógłbyś cyknąć fotkę? Jeżeli się pomyliłem to pomiń mój teraźniejszy wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ...bejcy podpadnie jak smok ta maskarada :kwasny: . Jedynym w miarę sensownym sposobem jest umieszczenie radia (ostatecznie możesz zrezygnować z ramki obwódki choc nie wiem nie miałem nigdy tego clarneta tak blisko) "głębiej" o 2 - 3 cm i wtedy zakładając te ramkę wygląda jak byś sobie "zaślepił" miejsce .

Nie ma 100% sposobu na zbójectwo :kwasny:

Cytując opis o Naka CD700

"Z pewnością zdziwienie budzi również zabezpieczenie antykradzieżowe, a raczej jego brak. Nakamichi najwyraźniej uznało, że w przypadku tak wyrafinowanego sprzętu, zdejmowany panel byłby przykładem wyjątkowego bezeceństwa. Z drugiej zaś strony, zawsze można sobie pozwolić na dobry parking, skoro wydatek na Nakamichi jakoś specjalnie nie wzruszył naszej kondycji finansowej. Oto cena, jaką płaci się za wyjątkowość."

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...