Skocz do zawartości

Dziecinada


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc widać jak traktuje się na polskich forach nowych, nieobeznanych w temacie użytkowników. Po prostu wywala się ich posty do KOSZA LINK

Życzę powodzenia w rozwoju forum z takim podejściem i brakiem tolerancji dla ludzi co się na tym nie znają, widzę że to forum zostało stworzone dla was "PROFESJONALISTÓW", nie wziąłem jednak pod uwagę podczas rejestracji że rejestruję się na polskim forum gdzie panuje potoczne wymądrzanie się ignorancja wobec mniej doświadczonych, wyśmiewanie i odpowiedzi na pytania które nie mają sensu,jak to było w moim przypadku. Jak widać w poprzednim poście chciałem się po prostu dowiedzieć czy sprzęt który sobie upatrzyłem jest ok i ewentualnie co jest nie ok lub dlaczego tego nie kupować, zostałem zbluzgany i pogoniony do zapoznania się z FAQ, teorią etc. etc. Więc gdzie idea FOR? Skoro odsyłacie ludzi do zapoznawania się z teorią? Ja nie mam zamiaru zostać CAR AUDIO DESIGNEREM, zadałem proste pytanie, dostałem idiotyczne odpowiedzi po czym wyje...liscie mój post do kosza. Tak więc życzę wszystkim powodzenia w waszych instalacjach i szukam innego forum gdzie są trochę mniej zarozumiali i bardziej poważni użytkownicy a zwłaszcza "MODERATORZY"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... nie ważne że dana kwestia omawiana i wałkowana jest na forum po raz 100. Ważne jest że jest się leniwy i oczekuje się natychmiastowej odpowiedzi na swój , jakże wyjątkowy problem. Życzę powodzenia z takim podejściem i naprawdę serdecznie pozdrawiam :)

 

 

PS - skoro polskie fora tak Cię denerwują to zarejestruj się na diyma.com . Tam w jakimkolwiek dziale będziesz mógł napisać że Cie d*** boli i nikt Ci złego słowa nie powie :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nieznajomy :D

Niestety smutne lecz prawdziwe, jest to, że niestety mało kto czyta FAQ ( jest to zbiór najczęściej zadawanych pytań i w nim jest 90% odpowiedzi na Twoje pytania postawione w tym temacie ). Dowiedział byś się, czemu głośniki z tyłu są ble, czemu 5x7 nie warto pchać w ogóle, oraz takich rzeczy czy naprawdę potrzebny jest Ci kondensator w instalacji.

Sprzęt to osobny temat, czasem lepiej poszukać, popytać ludzi na forum ( bo jest tu paru przedstawicieli, osób z branży CA, którzy mają dobre ceny na nowe produkty ) i pewnie udało by się coś sklecić w budżecie co ma ręce i nogi.

Niestety bez chęci z Twojej strony, klepanie kolejnego niby pomysłu na nowo nie ma sensu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...