Skocz do zawartości

uszkodzony chinch we wzmaku/pomoc w podłączeniu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ten tydzień był mocno średni a kiedy wydawało mi się, że już nic więcej nie da się rozwalić to dzisiaj wyciągając chinche ze wzmaka (akurat te od suba) to jedną z nich wyciągnąłem razem z tym metalowym fragmentem chincha, który wystaje ponad wzmacniacz. nie robiłem tego jakoś nadzwyczajnie na siłę (zdecydowanie lekko, ale jednak się stało). Wypadła przy okazji ta izolacja plastikowa, jej część co jest w środku chincha. Wzmak to: μ-Dimension μ-Glow 4075

I teraz czas na pytanie:

 

1. Da się to naprawić?

 

2. Można tak tego używać bez fragmentu tej wewnętrznej (plastikowej izolacji) izolacji?

 

3. Tył mam podłączony w mostku, wszystko ustawione tak, że jest chyba ok. To normalne, że subowi wystarczy wpięty tylko jeden chinch, żeby grał? (nie mam tam żadnego przełącznika na mono)

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź na te podejrzewam mało skomplikowane dla was pytania:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo kupisz za 2,50 zl w kazdym wiekszym miescie w elektronicznym.. Byle pasowalo pod piec :) A robota ?? 5 minet i po klopocie..

 

A jaki może być powód nie dzialajacego mostka w tym wzmaku?

 

Mostek dziala ino nie zrozumieliscie sie chyba :P Chodzi o to, ze nie masz jednego kanalu wpietego i jest jakby "pol-mono" tak nie po fachowemu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie In i Out są BEZPOŚREDNIO połączone ze sobą to wystarczy przełożyć wtyczkę do Out. Ale nie potwierdzę że są tak połączone bo nie widziałem tego pieca w środku. Jeśli masz miernik uniwersalny to sprawdź czy jest przejście miedzy nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam wzmak i tak do naprawy.

Co może sie stać jeżeli po prostu to przeloze bez sprawdzania? Jestem na zajęciach i muszę przejechać po nich kilkaset km do domu i w sumie nie obrazę sie.jak wszystko bedzie ładnie grało.

Jeżeli coś sie może stać to nie będę ryzykowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...