Skocz do zawartości

?? jaki wzmacniacz 2+1 ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak tylko zrobi się cieplej to zabieram się do robienia audio w moim lanosie sedan wygłuszyć drzwi przednie na przód 165 odseparowany zestaw jeszcze się nie zdecydowałem na jaką firmę postawić ale w granicach koło 400-500zł( nowe), do tego jakąś skrzynie do bagażnika ok 300zł (nie musi być nowa) i tu nasuwa się pytanie żeby to napędzić dwa wzmacniacze jeden mono a drugi 2 kanałówka czy zrobić to na 4 kanałowym cena koło 700 zł (nowy)?? przeczytałem mnóstwo tematów i mogę z spokojnym sumieniem stwierdzić że JUŻ NIC NIE-WIEM :) prosiłbym o podpowiedzenie jak rozwiązać sprawę wzmacniaczy i może ktoś by mógł polecić jakieś głośniczki na przód i skrzynie pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od konkretnej sytuacji - a zwłaszcza od suba jaki będziesz chciał zasilić . Bo jeśli zachce Ci się czegoś mocniejszego to o nowej 4 kanałowce w tym budżecie możesz zapomnieć . Ja osobiście preferuję mieć osobne wzmacniacze - łatwiej wszytsko do siebie dobrać , wiecej możliwości zmian itp. Napisz jakie masz auto, czego oczekujesz od systemu ( mocnego basu, szybkosci, zejscia, detalicznosci, cieplosci itp itd ) rowniez wiedza o sluchanej muzyce moze byc pomocna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nowy 4 kanalowy to phase evolution rs4. daje po 100 wat na kanal a w mostku 340 rms co pozwoli zasilic juz srednio wymagajacego suba. a do tego calkiem przyzwoity jakosciowo. tylko przy nim trzeba brac pod uwage to ze ma dosc ostra gore i dobierac glosniki z lagodnymi tweeterami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyżej pisałem lanos sedan

//czy dwa wzmacniacze dadzą rade bez kondensatora??

// raczej zależy na jakości niż na boom boom boom słucham wszystkiego prócz disco polo chyba że po piwach ale wtedy nie prowadzę to niema problemu :)

// jeśli chodzi o suba to nie musi być wymiatacz ma go być słychać by przyjemnie uzupełniał przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowa zjada na śniadanie większość wzmacniaczy z jego półki cenowej. Miałem nowy i chyba ten jeden klocek wystarczająco mnie zraził do przepłacania za nówki (szczególnie wzmacniacze), a na dobry nowy sprzęt mnie zwyczajnie nie stać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...