Skocz do zawartości

Szukam przetwornika grającego bardziej miękko z większym zejściem i dosyć szybkiego


simon-u
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam suba do uzupełnienia hsk. Muzyka to głównie metal, rock, drum and bass. Priorytetem ma być szybkość. Powinien sobie także dobrze radzić przy możliwie jak najmniejszej skrzyni, aby zajmował jak najmniej miejsca. Chodzi mi także o jakość. Nie potrzebuję wielkich ciśnień. Na chwilę obecną celuję w Hertza Mille 2500 starszej serii, ale może są jakieś inne, godne polecenia przetworniki spełniające moje kryteria. Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za jakiś czas będę pod opolem w jakąś sobotę. Konkretnie w Komprachcicach. Jak coś to mogę wziąć JBL GTI1200 w 35l closed.

 

Ew. jak nie interesują Cię duże ciśnienia, u greg-si leży mój 10" sub. Zagadaj do niego, żeby Ci go podesłał na testy. Musiałbyś jedynie jakąś budkę do niego sklecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas będę pod opolem w jakąś sobotę. Konkretnie w Komprachcicach. Jak coś to mogę wziąć JBL GTI1200 w 35l closed.

Też się nad nim zastanawiałem. Martwi mnie trochę duża skrzynka i to, że najlepiej się czuje przy 1kW, a ja mam altek 70 amper i planuję kable spawalnicze 35mm2 do tego.

Zależy która sobota i która godzina, bo często pracuję w weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że najlepiej się czuje przy 1kW

Co nie znaczy, że tyle musi być. Już to raz pisałem. U pimp_zabrze pod 300W z Alpine bodajże 3549 było ok, w astrze kombi.

Najlepiej podłączyć u siebie i samemu posłuchać.

 

Uderz do grega, na prawdę warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu więdz spytam sie tutaj.

Czy jbl gti 1500 zagra pod zmostkowanym phase rs4 (325watt)

Zagrać zagra, ale niewiele pokaże. Szczególnie jakbyś chciał słuchać na większych poziomach głośności, wtedy może zacząć brakować prądu do jego kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Alpine 3539 lub 3544 nada się do pędzenia suba, bo z kasą nie stoję za dobrze i staram się jak najtaniej?

Zależy co to będzie za głośnik. Z wieloma spokojnie dadzą sobie radę.

Jeśli nie masz za bardzo funduszy to warto od razu ustalić ile masz i pod to dobrać komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor, sam nie wspomniałeś jeszcze w temacie, o jednym swoim gracie, który idzie na handel, a jest szybki i w budzie cl, potrafi zagrać kulturalnie - Eminence V-Max :wink:

No i pewnie można by dorzucić też GTi w wersji 8", w budce BR wg mnie, gra przyjemniej i bardziej wyrafinowanie, niż jego większy 12" brat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko nie jest jeszcze gotowe na takie spoty. Furtki wytłumione w połowie, kable zasilające elektryczne podtynkowe, brak dystansów :zawstydzony: Niech się w końcu ociepli, a dopnę wszystko, żeby mi nie było wstyd pojawić się na spocie ;)

 

Wzmacniacze też pewnie się znajdą. Wezmę Piździnga :P

Ten piździng nie pasuje mi do reszty klocków :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...