Skocz do zawartości

Alpine 3545


dzidzi_2006
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie, zamienię 3545 na Sony XES M3 w ładnym stanie.

Moja Alpine 3545 jest śliczniutka, kolor czarny, nie powycierana ma dwie minimalne ryski,

piec z 1991 roku, w takim stanie nie widziałem już dawno takiej sztuki, nawet na eBay.com.

Chcę zamienić ten wzmacniacz iż nie przewiduję prędko u siebie mocniejszego subwoofera jak 300W RMS.

Kiedyś pędziłem nią dużo mocnych głośników 500, 600 nawet 1Kw w RMS'ie więc się przydawała ze względu na moc

jaki oczywiście jakość oddawanego z niej dźwięku. Teraz mam subwoofer 150W, nie przewiduje jego wymiany,

więc z chęcią się go pozbędę i zaoszczędzę sporo na prądzie, bo 3545 dużo go wpie...la.

Miałem przerabiać alternator ale jak dam mniej wydajny piec prądowo to już będzie Ok, na obecnym alternatorze wydołam.

 

Wzmacniacz można odsłuchać u mnie w samochodzie lub u potencjalnie zainteresowanego.

Jakieś lepsze zdjęcia mogę dodać jutro, bo na tych fotach co teraz załączam to w roli głównej występuje 3558,

ewentualnie na mejla ponieważ obecnych nie posiadam a wzmacniacz ciągle w aucie,

a ogłoszenie wyszło pod wpływem jakiejś dziwnej euforii :zdegustowany:

 

Oczywiście mogę go sprzedać za 1200 złotych.

 

UWAGA!!!.

Ogłoszenie zamieszczam bez jakichkolwiek chęci zysków, wyłudzenia dóbr materialnych czy zrobienia WAŁKA.

Nie wysyłam za pobraniem, nie daję na raty, z wielką przyjemnością przekazałbym go osobiście nowemu nabywcy :P

 

Wszelkie pytania na PW lub GG 4565783.

post-1808-0-31934300-1298063676_thumb.jpg

post-1808-0-64214200-1298063724_thumb.jpg

post-1808-0-95233600-1298063769_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...