Skocz do zawartości

Powerbass M-12 vs. Rockford P2D212


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w jakim aucie to ma grać? Jeśli Sedan to radziłbym wziąć Rockforda i dać go w BR, M-12 przerabiałem i gra tylko w obudowie zamkniętej, w otwartych może dojść do uszkodzenia zawieszenia. Chyba że producent wyeliminował tą wadę.

Podaj jeszcze jaki masz wzmacniacz i oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-12 to dobry głośnika, ale jak kosztował 350zł

A i kiedyś komuś włożyłem go w BR i nic się nie odklejało a znajomy wozi go już kilka lat i łatwego życia on nie ma ;)

 

Czemu wybór ograniczył się do tych dwóch modeli ?

Do czego Ci potrzebny jest sub ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem użytkownikiem P3 tylko ze w klozecie, tylko ze headback-u no i z czystym sumieniem mogę go polecić. Pędzę go k202 w mostku i łatwo nie ma. Pakuję w niego całą moc przy 4Ohm czasami słychać ze cewka sobie stuknie o nabiegunnik, ale gra już od ponad roku i nic złego się z nim nie dzieje :) Ale w tym przedziale masz dużo więcej ciekawi grających subików.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie potrzebuje suba na zadne zawody tylko dla siebie, nadwozie to sedan, przod to pb l-60c, interseuje mnie sprzed nowy, moze wy mnie nakierujecie na inne moze nawet tansze rzeczy co mi wystarcza?. Slucham roznego rodzaju muzyki, glownie DANCE, TRANCE, HOUSE i radyjko. Kiedys pierwszym wyborem do kupna byl PB S-12, ale kasy troche doszlo i wyszukalem takie suby wlasnie. Moze byscie polecili jakis zestaw Wzmak + skrzynia (nowy) tak do 1,2k zl?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-12 najniżej standardowo kosztował 449zł, a przez chwilę w obniżonej cenie promo był po 399zł (ok.2008r.), z tym że wówczas Euro stało w okolicy 3,2-3,3zł, a nie ok.4zł jak teraz. Obecnie ten sub kosztuje 499zł, a za kilka dni nowy sugerowany detal na M-12 będzie 449zł (M-10 - 409zł). Czyli to "sporo" nie powinno już być takie spore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...