Skocz do zawartości

Głośniki w klasie mega budżet


MB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż nie mam forsy to muszę zmienić to "coś" co jest wsadzone fabrycznie w przednie drzwi mojego Volvo bo uszy więdną :kwasny:

 

Szukam głośników po mega taniości ale cokolwiek prezentujące swoim brzmieniem, najbardziej zależy mi na wooferach ale jakby ktoś miał do kompletu tweeterki to też wezmę.

 

Cena z wysyłką najlepiej do stówy, grać będą pod audio artem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanders , to są woofery dobre do cięcia 2000 - 2500 Hz ale nie wyżej (dlatego sprawdzają się z DT)

Z wooferów które miałem możliwość porównywania "drzwi w drzwi" po ich zamontowaniu tylko ...... Pawelszu ma niżej schodzące te ostatnie :zawstydzony: .

Zresztą niech się o nich Emil wypowie. :zawstydzony:

 

PS

 

Tomek, nie dołuj mnie teraz mam zagwozdkę kupując woofery za 600 zł , jeśli nie zejdą tak jak te będę mocno wkurzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena z wysyłką najlepiej do stówy, grać będą pod audio artem.

a ja Ci HSK swoje sprzedam za 500... karton etc.

:wstyd:

 

W weekend będę zdejmował tapicery po podobno w moim karawanie konstruktorzy mocno namotali... i muszę sprawdzić jakie głośniki tam wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, nie dołuj mnie teraz mam zagwozdkę kupując woofery za 600 zł , jeśli nie zejdą tak jak te będę mocno wkurzony.

 

Jak nie przypasują Ci te nowe woofery to spróbuj, może z tymi wooferami!!

 

Strona firmowa BLUES.

http://www.bluescaraudio.com/

 

Jest to firma, która reaktywuje firmę Linear Power, wzmacniacze już dwa ściągnąłem jeszcze poluję,

tylko na wzmacniacz do najniższego pasma czyli 502IQ lub 800SW,

w sprawie zakupu samych wooferów pisałem już do Raya, więc myślę, że latem je będę miał już u siebie.

Wydaje się być też ciekawą propozycją woofer BL8, wszystko co trzeba chyba jest opisane na tej stronce co podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie troszkę, a i zobacz jakie nagrody zdobyli w USA, przycięli prawie wszystko co było do zdobycia.

Kolejny "Lenin wiecznie żywy" :) Z jakiegoś powodu umarł dawno temu ale teraz odżył i straszy swoimi skośnymi ślepiami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...