Skocz do zawartości

Mocne 4 kanały


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Niedawno kupiłem na allegro kenia ps500f , ale okazał się uwalony .

Dokładam trochę grosza i chciałbym kupić mocne 4ch pod hsk ( czyli musi być w miarę łagodny )

i Sub ok 300w rms 12" . Kwota jaką mogę dać to ok 800 zł plus minus oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za odpowiedz.

Więc tak , o RS4 myślałem już przy zakupie Kenia , ale jakoś tak wyszło że wolałem PS. Powiedzcie tylko jak jest z górą w Phase mam 9833r+HSK wiec wolę żeby było łagodnie :).

Pionek 944 fajna opcja , słyszałem 924 i nie powiem , grał całkiem zacnie.

Cober , twojego Xtanta przerabiałem w głowie kilkakrotnie , szczególnie że jest po SPA wiec wyeliminowałeś jego największą bolączkę ...

ehhh muszę przemyśleć czy nie dołożyć trochę grosza .

 

Panowie a nie wiecie jak by tu się wpasował DCX 1000.4 bo przyznam że bardzo mnie ciekawił :)

 

Dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie wiecie jak by tu się wpasował DCX 1000.4 bo przyznam że bardzo mnie ciekawił :)

 

Jeśli oczekujesz od tego wzmacniacza łagodnej góry to podobno ktoś przerabia te wzmacniacza ale tego po takiej modyfikacji nie słyszałem.

W stanie fabrycznym aby to usłyszeć łagodną górę trzeba być według mnie bezkompromisowym fanem tego modelu.

Disaster3 i Woolly24 mieli go w swoich instalacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cober , twojego Xtanta przerabiałem w głowie kilkakrotnie , szczególnie że jest po SPA wiec wyeliminowałeś jego największą bolączkę ...

ehhh muszę przemyśleć czy nie dołożyć trochę grosza .

 

 

moj jest w oryginale :)

 

nic nie wiem o tym ze przechodził jakiekolwiek SPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oczekujesz od tego wzmacniacza łagodnej góry to podobno ktoś przerabia te wzmacniacza ale tego po takiej modyfikacji nie słyszałem.

W stanie fabrycznym aby to usłyszeć łagodną górę trzeba być według mnie bezkompromisowym fanem tego modelu.

Disaster3 i Woolly24 mieli go w swoich instalacjach.

 

mial i nie zaluje ze zmieniłem go wlasnie na 603x. Jesli chodzi o dynamike to PPi DCX jest fajny ale góra w nim juz nie jest fajna. Natomiast dzwiekowo pod kazdym wzgledem 603x jest "lepszy" od PPi obecnie na gorze nie wyobrazam sobie na razie niczego innego (dodam ze mialem rowniez Genesis'a SA50 series II) i przynajmniej Xtant z X911 i PHD AF 1.CW duzo przyjemniej gral.

Poza tym 1000.4 to jest locha jakich mało, naprawde trzeba miec pomysl i miejsce zeby go zmiescic. Xtant do małych tez nie nalezy ale bardziej user friendly jesli chodzi o znalezienie mu miejsca w samochodzie.

 

Ps. moj akurat jest po SPA i po pomiarach :D ale na chwile obecną nie jest na sprzedaz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIBE SLICK A4 - 699zł

 

Type 4 channel

Dimensions H 65 x W 545 x D 245

RMS @ 4 Ohms stereo 4 x 150w

RMS @ 2 Ohms stereo 4 x 250w

RMS @ 4 Ohms mono 2 x 500w

RMS @ 2 Ohms mono -

RMS @ 1 Ohms mono -

Max power watts 2000w

Frequency Response 20Hz - 20KHz

SNR 98dB

Crossover type LP / HP / Flat

Crossover range 55 - 5500Hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...