Skocz do zawartości

Jaki wzmak mono pod dwa Re Audio Se 12 D4??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko przy 2 kw prosze ja Ciebie to on bedzie musial sporo powymieniac aby utrzymac tyle pradu :)

1.5-1.8 kW a jesli chcesz zeby to Ci gralo i nie padlo zaraz to pozostan przy tej nizszej wartosci bo piardniesz sobie i poczujesz go. Wielu mowi ze SE lubi "waty" upalonych jakos nie widac za czesto, a moje spotkanie z SE i jego poprzednikami = mulasta pompa ala JBL GTO... tyle ze wiecej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majac takie klocki chyba liczył sie z poborem pradu.

Kto to wie? Jak czytał forum i się dobrze nad zasilaniem zastanowił, i dostosował to ok. Widziałem instalacje z dużym poborem prądu, które wołały o pomstę do ...

Po prostu jestem ciekaw jak przy tych amperach to rozwiązał.

Czekam na odpowiedź, bo mogę z niej się czegoś nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk licze sie z poborem pradu. Daje kable 35mm. Dokladam kondensator Dietza. A w aucie Bedzie jak narazie Nissan Almera. A za jakis czas Peugeot 306.

Mam jeszcze glosniki rainbow na przod. I na tyl wysokotonowe Lanzar. Wzmak na przod 2 kanalowy Lanzar Vibe 221. Kiedys go zmienie ale narazie fundusz mi sie skonczyl

 

Mam znajomego co posiadal taki zestaw czyli 2 RE Audio i nie musial nic wymieniac zeby uzyskal wiecej pradu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk licze sie z poborem pradu. Daje kable 35mm. Dokladam kondensator Dietza. A w aucie Bedzie jak narazie Nissan Almera. A za jakis czas Peugeot 306.

Mam jeszcze glosniki rainbow na przod. I na tyl wysokotonowe Lanzar. Wzmak na przod 2 kanalowy Lanzar Vibe 221. Kiedys go zmienie ale narazie fundusz mi sie skonczyl

 

Mam znajomego co posiadal taki zestaw czyli 2 RE Audio i nie musial nic wymieniac zeby uzyskal wiecej pradu

 

WIDZISZ I NIE GRZMISZ...

 

2 x RE SE potrzebuja około 2000rms

...................................

wysokotonowe na tył? :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x RE SE potrzebuja około 2000rms

...................................

wysokotonowe na tył?

 

Cober jak kolega zapewni ze swojej instalacji prad rzędu 1,5KW i bedzie to prąd który zapewni on swoim re audio to bedzie dobrze naprawdę. Bo za chwile jak sie okaże że ma on altek w okolicach 70Amper i do tego akumulator 60A to można sobie darowac takie rzeczy.

Porażką jest wysokie z tylu, dla mnie to jest już o kant dupy potłuc.,wiec jestem ciekaw jak z prądem do tych re.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...