Skocz do zawartości

Kupię suba 8''


Ian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję małego subwoofera w rozmiarze 8''. Może być nowy lub używka. Musi być w dobrym stanie wizualnym i technicznie bez wad, nie naprawiany. Najlepiej coś z niezłym zejściem i dobrą jakością.

Cena w granicach 100-150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym więcej tym taniej :) ja też jednego chce wiec myślę tak mniej więcej 170 nie jestem pewien muszę zadzwonić

 

OK NAJPIERW SPYTAM SIĘ CZY MAJĄ I CENĘ USTALE

 

A TEN Z AUDIOCARS ? TO ON MA NA ALLEGRO TAKIE A PISZE CZASEM DLA LUDZI Z FORUM TANIEJ MA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję czegoś pokroju MDS-a 08,chodzi głównie o jakość..a nie sądzę żeby ten Alphard był głośnikiem podobnej klasy

 

Czekam na inne propozycje..chętnie kupiłbym starego Rockforda z serii Audiophile, słyszałem kiedyś ten głośniczek i teraz nadałby mi się..jeśli ktoś ma coś takiego to proszę pisać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi głównie o jakość..a nie sądzę żeby ten Alphard był głośnikiem podobnej klasy

OK teraz to mnie zaciekawiłeś. Jak definiujesz jakość i dlaczego Alphard nie spełnia tej definicji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja jest dokładnie przemyślana..tak więc proszę mi nie wmawiać że nie wiem co robię..A jeśli chodzi o Alpharda i MDS-a to myśląc logicznie głośnik za 60zł (alphard) będzie co najmniej ciut gorszym przetwornikiem od sprzętu za 200zł (IT MDS), którego to MDS-a większość z was pewnie niejednokrotnie wychwalała jako jeden z lepszych głośnikó w tej kasie..

 

Potrzebuję do systemu głośnik dobrze grający i jak najtańszy..nie musi ładnie błyszczeć ani mieć pięknie brzmiącej nazwy (znanej)..ma po prostu spełnić moje oczekiwania..Powtarzam że słuchałem kiedyś staruszka Rockforda z serii audiophile i odpowiadało mi to brzmienie..a wiem że taki głośniczek można było kupić za ok 100zł (używka).

 

Więc panowie dużo gadający proszę o konkretne propozycje, a jeśli takowych nie macie to podbudowujcie swoje ego w innych tematach.

 

PS. To że niewiele udzielam się na tym forum nie znaczy że nie wiem co to jest car audio.

 

Pozdro dla wszechwiedzących:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...