Skocz do zawartości

Zmiana wzmacniacza pod Rainbow Sax 265


SynDmx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyszła pora na wymianę zasilania przodka i teraz poszukuje opinii kolegów którzy mieli styczność z wzmacniaczem RF T400-4. Czy wniesie on więcej życia i uzupełni brakujący środek w moim systemie? Obecnie posiadam Glowa 4075 i jakoś mnie mi nie podchodzi jego barwa. Zastanawiam się także nad PRECISION POWER DCX 600.4. Dla jasności szukam 4 kanałówki bo niedługo będą także głośniki z tyłu w zabudowie. W grę wchodzą tylko wzmacniacze używane, do około 800 zł. Proszę o opinie i propozycje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wzmak zamontowany, różnica jest kolosalna. Świetna dynamika, sporo dołu i całe pasmo jest "żywsze". Góra jest jak dla mnie w sam raz, troszkę ostra ale mi to odpowiada. Kręcąc filtrem HPF w końcu słychać różnice, w u-Dimie filtry jakieś takie "bez jaj" były.

Ogólnie zestaw gra głośniej i nie wpada tak szybko w przester, czekam aż się ociepli i biorę się za porządne wygłuszenie drzwi, bo w końcu czuć że kick kopie po nogach :)

Najlepsze wrażenie na utworkach:

Scorpions- When the smoke is coming down

30 Seconds To Mars - Echelon

Pink floyd- Kawałek z koncertu "Pulse"

wyciąłem, skróciłem i wrzuciłem go na neta bo robi robotę w aucie :D

 

http://djsynek.wrzuta.pl/audio/1ma9Y4HQDmb/pink_floyd_-_pulse_synek_short_edit

 

Dzięki za opinie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...