Skocz do zawartości

Piecyk 2ch na sub 10"


ruby1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Posiadam o to takie co nieco: Rockford Fosgate 800.2

Zdjęcia podeślę chętnym na mail, stan wizualny i techniczy - igiełka.

 

specyfikacja techniczna:

 

dane wg ampguts.com:

2 x 200W @ 4 ohms

2 x 400W @ 2 ohms

1 x 800W @ 4 ohms

 

dane wg manuala RF'a:

2 x 240W @ 4 ohms

2 x 480W @ 2 ohms

1 x 960W @ 4 ohms

 

 

A przygarnę coś z niżej podanej listy 10" subów, kolejność nie jest przypadkowa:

 

1. Cerwin-Vega Vega104

2. Audio System HX-10SQ

3. DLS MW 10DP

4. MTX T810, w wersji 2x2Ohm lub 1x4Ohm, jeżeli występują

5. tutaj zostawiam miejsce na inne ciekawe propozycję, do wykorzystania mam moc max. 400W RMS @ 4 ohm, także coś w tych "klimatach" szukam

 

W grę wchodzą dopłaty lub nie, z jednej lub drugiej strony.

Pzdr :wink:

Edytowane przez ruby1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!! Mogę zaproponować coś innego czego nie ma na liście . Głośnik bardzo dobrej ,i nie docenianej w europie firmy POLK AUDIO MOMO MM-120 (30")-4 OHM .Legitymuje się on mocą 500W RMS /40hm ,i 1000W MAX./40hm .Głośnik prawie nowy ,kupiony u Polskiego dystrybutora "Ares Elektro" parę lat temu za kwotę- 1.900zł .Jest to bardzo dobry głośnik .Dodam jeszcze iż do głośnika daję skrzynkę ,dobraną pod niego. Leżakuje obecnie w szafie. Więcej informacji pod numerem : 0 507 594 037 ------Pozdrawiam!!!!

 

Dodam jeszcze że przez parę godzin ,zasilony był u mnie, z XTANTA 301A monoblock- 360W RMS ,i mocy mu nie brakowało..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...