Skocz do zawartości

chciałbym miec u siebie takie głosniki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłeś wczoraj na spocie w wawie, bo Cię nie kojarzę :zakrecony: Jeśli tak i słuchałeś tego autka i Ci pasował dźwięk to kup takie klocki jak kolega :) ale to też nie daje gwarancji, że ten sam system zagra tak samo u Ciebie. Trzeba mieć jeszcze wiedzę jak to zestroić i odpowiednio zaaplikować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zakładamy że kolega coś tam kupi, ma kasę ma prawo sobie kupić głośniki. Ot tak bo mu się podobają.

 

Czy kolega ma w ogóle pojęcie jak to trzeba będzie później zamontować, zestroić ??

 

Musze Cię rozczarować ale nie będzie instrukcji krok po kroku.

 

Na youtube , też ciężko będzie coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

derek81 możesz przetłumaczyć ten post na j. Polski ?? bo nie kumam z niego nic

Chodziło mi o to kolego hehehehehhehepack że UP2,5 nie koniecznie musi kosztować 600 pln jak audica napisał, bo Kris kupił takie nowe ode mnie za nieco ponad połowę tej kwoty, czy może być taki J. polski (polski zresztą piszemy małą literą bo jest to przymiotnik). No offens ;)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko radzę Ci w pierwszej kolejności zamontować (skoro już ma być DLS) taki system :

Głośniki DLS

 

Zasilany takim wzmacniaczem:

Wzmacniacz DLS

 

Wydaje mi się, że zbiorę sporo poparcia co do ...niezłej rady :super: .

Jeżeli lubisz się bawić ze sprzętem to "wyciągnięcie" z gry tej dwójki maximum możliwości to około pół roku (dość intensywnej) zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakis tani dobry 3way

Można tak tylko jeżeli

1) Wie się czego się potrzebuje i co trzeba kupić

2) Wie się jak to zamontować i zestroić

 

Czy spełniasz te warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tani, dobry 3way to tak łopatologiczne zliczając koszt klocków, okablowania, wzmaka, radia i aplikacji/wygłuszenia będzie ponad 5kzł.

Ps. niejeden 2way, dla Twojej informacji, przy dobrym zestrojeniu potrafi zagrać jak jakiś tam 3way. Poczytaj na spokojnie forum, pojeździj na spoty, bo coś mi się wydaje, że masz trochę za duże parcie w stosunku do posiadanej w temacie wiedzy. Zwyczajnie szkoda by było abyś stracił niemałe złotówki, chyba że Ci to pasuje, to niestety nie mam mocy, żeby Cię powstrzymać ;)

Ps 2. Ktoś kiedyś napisał, że ważniejszy od zastosowanych materiałów jest poprawny montaż (zgranie i zaaplikowanie). Jak najbardziej podtrzymuję tę dewizę :)

Edytowane przez balcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale wiem, ze bardzo chce :D, no ale skoro nie da rady, to szkoda :(

 

czyli pewnie kupie jakies morel tempo 6, albo dls r6a i tym sie zadowole ;D

 

ale dzieki za uswiadomienie i za powstrzymanie od zmarnowania kasy ;) :)

 

a jaki subwooferek bedzie dobry do coupe? zeby był miekki bassik i było go słychac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek ogarnąć poprawnie 2-way to jest niezłe wyzwanie.. a dobrze zrobiony 2-way zagra o niebo lepiej niż 3-way zrobiony byle jak. Z własnego doświadczenia Ci powiem - nie jestem specem, ciągle się uczę ale jakieś tam doświadczenie zdobyłem, mniej więcej wiem czym i jak kręcić , korzystam z systemu pomiarowego... a ciągle coś jest nie tak w 3-way... Owszem - gra. Ładnie.. ale pogoń za szarakiem trwa :P Nie chcę nikogo zniechęcać bo w końcu jakoś trzeba się tego nauczyć ale uświadomić ze to nie polega na włożeniu głośników w ładne slupeczki , podpięciu pieca, radia i tyle. Trzeba wiedzieć w którym kierunku mają te głosśniki grać i dlaczego tak a nie inaczej. Znać ich charkę i wiedzieć jak je uciąć . A potem i tak się okazuje że trzeba kombinować bo to nie to :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...