Skocz do zawartości

re audio mt 15d1


grubyBASS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy problem, bo ten głosnik w zamkniętej raczej słabo mi się widzi.

 

Próbowałbym mimo to sklepać taką skrzynie w max wymiarach z MDFu 19 mm ( front 25 ) zeby za duzo litrazu nie zabierały i dopasować jakieś porty. Metodą prób i błędów sprawdzić jak to zagra.

 

Nawet T/Sów nie widze do MT-ka

Edytowane przez Karolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy problem, bo ten głosnik w zamkniętej raczej słabo mi się widzi.

 

Próbowałbym mimo to sklepać taką skrzynie w max wymiarach z MDFu 19 mm ( front 25 ) zeby za duzo litrazu nie zabierały i dopasować jakieś porty. Metodą prób i błędów sprawdzić jak to zagra.

 

Nawet T/Sów nie widze do MT-ka

wlasnie o to chodzi. nie mam zadnych danych tylko impedancje :zdegustowany: jesli nie bedzie tu zadnego pomyslu to czeka ten glosnik szafa :wsciekly: a tego nie chce. jak moge z portami poszalec? od jakiego portu zaczac :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za OT..

 

A czym go pędzisz?

 

 

kolego jestem swierzy w ca ale co to jest miernik TL ? moze wiesz kto na pomorzu ma cos takiego(koszalin;trojmiasto)?

Chyba sven audio mają miernik, ale nie jestem pewien na 100%

Fan audio ?

Edytowane przez rekos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto cie namowil na mt?

to glosnik na zawody nie nadaje sie na codzien

to prezent od zony :zakochany: ale troszke ją ponioslo a ja musze cos z tym zrobic :wink2: wiec zabawe zaczynam :hurra:

 

Sory za OT..

 

A czym go pędzisz?

 

 

 

Chyba sven audio mają miernik, ale nie jestem pewien na 100%

Fan audio ?

mam juz od dawna U.S.amps ax1500de ale nigdy go nie uzylem ,a teraz to juz chyba za slabo :hyhy: ale sie nie poddaje i zobacze co da sie z tym zestawem zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...