Skocz do zawartości

Proszę o wyliczenie skrzyni Pilnie :)


ciemuka19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prosiłbym o wyliczenie skrzyni port szczelinowy strojona na 35Hz

Oto parametry:

Emphaser EX12T2

700W RMS

Xtreme

 

Daten:

FS: 35,3Hz

Re: 3.4 Ohm

Qes: 0,32

Qms: 6,8

Qts: 0,30

Vas: 70 L

Mms: 107,7g

Xmax: 11,0mm

Sd: 515 cm²

Vd: 1133 cm³

Le: 0,90mH

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 58 minut temu

google prawdę Ci powie :

 

http://www.elektroda...pic1158625.html

 

następnym razem szukaj, to nie boli ... :krzeslem:

 

Tak ale w tym poście pisze o skrzyni z portem br a mi chodzi o port szczelinowy

czytaj następnym razem cały temat a potem pisz

 

Jeszcze raz Napisze jak można prosiłbym o wymiary płyt przygotowanych do wycięcia bo sam już nie obczajam programów według winsd wychodzi że skrzynia musi mieć 27litrów (skrzynia z portem szczelinowym a to nie możliwe

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winsd wychodzi że skrzynia musi mieć 27litrów (skrzynia z portem szczelinowym a to nie możliwe

 

 

Ogolnie to mozliwe ;) Mam 10' w br 17litrow ;)

 

 

Prosiłbym jak można o wymiary płyt oraz wymiary portu :)

 

 

http://www.rockfordfosgate.com/rftech/box_wizard.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale w tym poście pisze o skrzyni z portem br a mi chodzi o port szczelinowy

czytaj następnym razem cały temat a potem pisz

 

drogi kolego, skoro tak bardzo uparłeś się na szczelinę, to przeszukaj niemieckie fora CA, tam ten głośnik na tapecie był dziesiątki razy, pewnie znajdziesz nawet box z grubością ścianek jak Ci się nie chce liczyć.

 

P.s: Hehepack tak samo podał Ci boxy do BR :P

P.s2: port szczelinowy to co to jest jak nie BR :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ciemuka19 za dobre poradu sie tutaj ludziom płaci smoke.gif

W dodatku powiedz sam jak mozna ci zrobic bude? Podałes parametry.. Mam zrobic bude pod dystrybutora? Wiesz, człowiek konkretniejszy powie:-buda prostokątna-buda trapezowa-pod muzyczke dance-pod hausik

Itd, itp.. Kazdy ci jakąs porade da ale konkretne zamówienie, wymiar kazdej deski-wybacz to 2minut nie zajmuje tylko wiecej.

Kazdy ma jakas robote i jakby tak siedział za frajer to by mógł rodzine zostawic chair.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woolly24 jeżeli nie masz jakiś sensownych odpowiedzi do napisania to nie pisz tylko posty sobie nabijasz po co ??

zomer1980 nie rozumiem o co chodzi z tym zamówieniem chodziło mi o wymiar płyt nie wycięcie i w ogóle ale jak widać czytanie ze zrozumieniem się kłania paru osobom ze strefy

hehepack Dzięki za odpowiedź temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemuka19 tutaj jest taki niepisany zwyczaj.

 

Za podstawowe wyliczenie skrzyneczki- czyli buda o wymiarach X x Y x Z i port A o długosci B to masz "gratis"

Ale jak ktos chce pełnego opisu, scinanek, portów itd, takiego gotowca do wycięcia-to praktycznie jak zrobic projekt za "flaszkę" smoke.gif

Edytowane przez zomer1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez winISD podaje wszystko jak na dloni a ludziom nawet tam nie chce sie zajrzec

a jaki problem przeliczyc powierzchnie portu okraglego na prostokatny?

I jeszcze te wymiary

jak nie radzisz sobie z takimi prostymi sprawami to nie zabieraj sie lepiej a robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zip sorki bardzo ale to nie dla mnie skrzynia a mi nawet nie chciało się policzyć ale znajomemu już powiedziałem żeby sobie ściągnął winsd albo stronka rf-a i sobie wyliczy ja niestety nie mam czasu na takie rzeczy.Gdybyś ty miał tyle na głowie to na pewno nie chciałoby ci się policzyć.Temat do kosza podobno sobie już policzył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zip sorki bardzo ale to nie dla mnie skrzynia a mi nawet nie chciało się policzyć ale znajomemu już powiedziałem żeby sobie ściągnął winsd albo stronka rf-a i sobie wyliczy ja niestety nie mam czasu na takie rzeczy.Gdybyś ty miał tyle na głowie to na pewno nie chciałoby ci się policzyć.Temat do kosza podobno sobie już policzył.

Haha, jak na jeden dzień to za dużo żywicy dla Ciebie, jestem hardcorem - nie otwieram okien xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...