Skocz do zawartości

Proszę o pomoc przy budowie systemu i dopasowaniu wzmacniacza pod system odseparowany


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli już to 904 924 944.... na 904 jest napis jak byk class A

dokładnie tak wygląda 904 --> http://www.google.pl...=1t:429,r:1,s:0

 

Chodziło mi tylko o to, że napis na obudowie niestety nie gra.

Zobacz lepiej jak wygląda wnętrze tych wzmaków i przy jakim poborze prądu osiągają podane moce. Porównaj do mocy i poboru prądu np. jakiegoś Gienka, który pracuje w klasie A i wyciągnij wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec obyc byl zadowolony bo niestety w moim mniemaniu konfrontacja 904 a 924 skonczyla sie tak ze na 904 gralo tak jak by z polowa szczegolow uciekla a druga byla jakas ospala , profil brzmienia maja podobny ale 904 poprostu brakuje szczegolowosci w dosc cieplym dzwieku i mimo ze 924 nie jest krolem niskich rejestrow to jednak troche wiecej kontroli na wooferach ma a na subie jeden i drugi jest kiepski , liczby i napisy nie graja to fakt w tej kasie ciezko o konkurencje dla 924 przynajmniej wedlug mojego gustu bo chodz widze jego wady to dostrzegam tez zalety wzmaka za 400zl ;) Ale klasa A hmmm... nie za bardzo :D Edytowane przez sanders156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że ja muszę patrzeć na wymiary ponieważ większość z proponowanych mi wzmacniaczy absolutnie nie wejdzie :/ Jeżeli wymiary alpine 3539 się potwierdzą 300x53x200 to wejdzie na styk, przewody akurat wszystkie wychodzą na jedną stronę co mi ułatwia montaż. Jeszcze jest Alpine 3525 która ma 2x60 wat i ona się zmieści na pewno, a w takiej samej obudowie jest 3523 na allegro ale będzie za pewne za słaba, chociaż szkoda bo w ładnym stanie jest. Akurat pod fotelem jest dobre miejsce u mnie bo moje auto to minivan i fotele są dość wysoko od podłogi, jest tam zamontowany nieduży plastikowy schowek który odkręcę na dodatek wychodzą tam z jednego miejsca kable do fotela więc z tego samego by wyszły kable do wzmacniacza bez żadnego naginania kabli. Czekam jeszcze na wymiary Alpine 3549 która ma 2x100w ale nie wiem czy wejdzie.

 

http://img440.imageshack.us/img440/2897/p1270200.jpg

 

Jak widzicie kształty podłogi są nieregularne pod fotelem kierowcy też tak jest ale inny kształt, a miejsca podobna iliść

Edytowane przez kupszczelisty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Więc tak, kupiłem najpierw Alpine 3539, ale następnego dnia kupiłem Audio Art 200.2 i gdy dotarły do mnie to się okazało że pod moim fotelem da się upchnąć tego Audio Arta :) więc Alpine sprzedałem. Teraz będę musiał poszukać jakiś konkretnych sygnałówek i tak do wakacji pewnie wszystko już poskładam do kupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnego dnia kupiłem Audio Art 200.2 i gdy dotarły do mnie to się okazało że pod moim fotelem da się upchnąć tego Audio Arta :)

jakby się okazało, że jednak miejsca jest mało, to 50HC jest jeszcze krótszy :wink:

powodzenia w kompletowaniu klocków, życzę Ci aby pozostałe elementy systemu odpowiadały poziomem wzmacniaczowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam kilka kolejnych pytań.

 

Kabel zasilający do tego AA 200.2 to jaki powinien być 10,16 czy 20mm2?

 

Kable RCA, potrzebuję jakieś 150cm, ale nie ma takich długości i najbliższa to 180cm, na stronie ESSA jest promocja na Stingera, ale nie wiem czy za te pieniądze znajdę coś lepszego?

 

http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,182,216&kid=216&pid=1288

 

Znalazłem jeszcze na allegro gościa który robi kable rca z przwodu firmy Klotz i wtyków Nakamichi lub Neutrik i on by pewnie zrobił mi na wymiar, tylko czy jego kable są lepsze od pokazanego wcześniej Stingera? Boje się że jak on to lutuje sam żebym nie urwał tej wtyczki jeżeli będę miał zakrzywiony kabel przy wzmacniaczu bo dość ciasno będzie.

 

http://allegro.pl/klotz-ac110-lagrange-2rca-0-5m-0-75-1m-hi-end-i1449246836.html

 

Czy mogę zastosować przejściówki RCA kontowe jakby co? Dostałem kiedyś od kogoś 2 paczki firmy Sinuslive, ale czy one nie spowodują jakichś szumów czy zakłóceń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...