Skocz do zawartości

parametry t/s pioneer ts-w3002d4


Bzyku123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wielkie

a powiedzcie mi jeszcze jaka objętość skrzyni ma być dla takich dwóch??

chcę zrobić dla nich jednokomorową skrzynie i port szczelinowy

a jak wyjdzie mi że port ma skręcać, bo jest za długi aby się zmieścił na jednej ścianie, to jego długość wyznaczać przez jego środek, czy po którejś krawędzi??

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób taką jaką opisuje producent na opakowaniu , może być i port okrągły :) Sam miałem szczelinę przy pionkach ts-w 308 i przeszedłem na okrągły br ( dla spróbowania i szczerze to żadnych świstów nie słychać ) może dlatego że kupiłem port który z dwóch stron jest stopniowo zwężany i zaokrąglany . Więc te pytania jaka skrzynia jaki port są zbędne , nie potrzeba ci żadnych parametrów szukać na necie bo wszystko dostaniesz w opakowaniu :)

 

Skręć skrzynie , dla każdego osobną komorę , obij kocem , wstaw br i daj znać jak to gra bo jestem bardzo ciekaw , czy jest spora różnica między pionkiem 308 a 3002 :)

 

Czym to będziesz zasilał ? coś przynajmniej 1,2 kw przy 1 ohm-ie musisz mieć pod dwa takie przetworniki.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje parametry bo chcę złożyć już skrzynkę zanim one do mnie przyjdą, żeby je tylko wstawić, podłączyć

 

do dyspozycji póki co mam 1,5kW przy 1ohm

jak dojdą i wszystko już będzie grało to opisze całą swoją instalacje na forum razem z wrażeniami odsłuchowymi

 

a na przyszłość planuje pod nie 2,5kW z orka :)

 

pozdro

 

a muza to głównie czarnuchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to fajnie , jakieś fotki też porób :) ale z tego co udało mi się wyczytać to te pionki więcej niż 800 wat nie przyjmą więc z tym orionem bardzo uważaj :)

 

zbuduj obudowę 2 x 50 litrów netto na każdy głośnik i zakup bass refleksy , chyba że wolisz szczelinę to jej się trzymaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po niedzieli juz beda u mnie ale szybko ich chyba nie uslusze bo wlasnie leze na szpitalnym luzku i czekam na artroskopie :(

nie mialem niestety mozliwosci odsluchu zadnego pioneera. to bedzie moj pierwszy kontakt z nimi.

juz sam nie moge sie doczekac :)

 

pozdrol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...