Skocz do zawartości

Hertz Hsk i wzmacniacz Rodek R2100A jak to zagra?


rafalc162
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy głośniki dostaną wystarczająco dużo mocy?

 

Na temat zasilenia HSK mozna siue doktoryzowac bazujac na wiadomosciach z tego forum. Wystarczy poszukac. NIedawno byla nawet burzliwa dyskusja. A o reszcie musisz sam sie przekonac bo o gustach sie nie dyskutuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem mocy powinno być ok. Będzie dobrze kontrolował te hsk. Jednak pod przodem Rodki grają dla mnie troche za twardo. Mam mocniejszy model pod subwooferem i jestem bardzo zadowolony, jednak po podłączeniu pod przód czułem lekki niedosyt. Być może to kwestia gustu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ma taką charakterystykę gry. Według mnie rodek może i mocą wystarczy HSK, ale czy ja wiem, czy to ładnie zagra... Szczególnie wysokie tony.

 

Czyli Rodki źle odwzorowują wysokie tony?

To w takim razie co byś mógł z czystym sumieniem polecić do tych głośników? :)

Na razie grają mi pod samym radyjkiem ale nie mogę się doczekać aż kupię jakiś wzmacniacz do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna zła opinia forumowa i po zakupie :D Przekonałem się sam po sobie, że nie ma co bazowac na opiniach- trzeba samemu odsłuchac:)

Jednemu podoba sie to, drugiemu tamto... Także podejrzewam, niekiedy byłbym zadowolony z czegos innego i tanszego niz polecaja oczytani audio maniacy. Oczywiście nie wszyscy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet mialem rodka pod hsk i bylo bardzo przyjemnie :) dopiero alipnka go zastapila

ale w tej cenie mozna juz wyrwac cos fajniejszego moim zdaniem:)

Rozumiem a mógłbyś uściślić o jaki model wzmacniacza dokładnie Ci chodzi?

Tego rodka mogę mieć za 280zł i mam dylemat czy go kupować.

Niestety żaden znajomy nie ma tego wzmacniacza żeby go sprawdzić przed zakupem.

Proszę o pomoc w doborze dobrej jednostki :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem a mógłbyś uściślić o jaki model wzmacniacza dokładnie Ci chodzi?

Tego rodka mogę mieć za 280zł i mam dylemat czy go kupować.

Niestety żaden znajomy nie ma tego wzmacniacza żeby go sprawdzić przed zakupem.

Proszę o pomoc w doborze dobrej jednostki :)

Pozdrawiam

Rodek R280i wiec slabysz;) byl jako tymczasowe rozwiazanie ale spisawal sie niezle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem tego rodka sprzedający zszedł z ceną do 250zł więc wziąłem bez dluższego zastanawiania :) Jak już do mnie dojdzie i to wszystko podłączę to napiszę jak ten zestawik się sprawuje.Jeden znajomy proponował mi jakiś wzmacniacz mac audio za 250zł ale słyszałem że nie grają dobrze.Mam nadzieję,że nie będę żałował wyboru.A jeśli nie będzie pasował to zawsze można kupić inny.

Dziękuję za tak duże zainteresowanie tematem.

Pozdrawiam

Edytowane przez rafalc162
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...