Skocz do zawartości

Autotek SS 300.2


Plazma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to złe miejsce na takie pytanie to proszę usunąć, lub przenieść :)

 

Zanim wystawię wzmacniacz w dziale giełda lub na serwisie aukcyjnym, chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej jest wart?

Jest to wzmacniacz raczej mało spotykany w Polsce i nie mam porównania w jakich cenach takie chodzą w b.dobrym stanie.

Znalazłem tylko, że nówka chodziła za 320 dolarów za oceanem.

wiem, że "jest warty tyle ile kupiec chce dać" ale chciałbym się orientacyjnie dowiedzieć w jakich granicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiesz ile za niego dales i jakiego zwrotu oczekujesz , wiesz tez czy chcesz zarobic czy poprostu sie go pozbyc , wiec jezeli nie spadlk ci z nieba to wiesz ile byl wart dla ciebie wiec podejmij probe sprzedazy jak sie boisz licytacji , choc gwarantuje ci ze nie tylko buszmeni i alephardy monitoruja allegro i wystarczy 5-10 osob a na tym forum znajdzie sie wiecej takich ktorzy obserwuja allegro codziennie po pare razy i nie pozwola by jakas fajna zabawka posla za grosze , chyba ze wystawisz za 150zl kup teraz to za tyle pojdzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę ani zarobić, ani się go pozbyć, a zorientować się czy nie ma czegoś ciekawszego pod suba w podobnej kasie :)

Za wzmacniacz dałem ok 300zl z przesyłką, to żadna tajemnica, ale nie wiem czy nie przepłaciłem, czy raczej trafiłem na okazję... w każdym razie nigdy mnie nie zawiódł i nigdy nie żałowałem kupna.

To może z innej strony: przepłaciłem czy nie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...