Skocz do zawartości

AR 156 Sportwagon


stasiekx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam mój nowy nabytek, Alfa romeo 156 sportwagon 2.4jtd. Kupiony 3 miesiące temu i powoli następują w nim zmiany. Zabudowa z założenia dyskretna.

 

Zasilanie 20mm2

Wzmacniacze

sub Crunch MXB2200

przód Crunch MXB4100

Sub Vibe vlackair II+ 10B2+

Przód Lanzar VC6K

Jednostka JVC KD-AVX55

 

Jako że prace idą powoli ze względu na brak czasu narazie wstawiam bagażnik, który prawie skończyłem. Mały bałagan zniknie po finishu:).

Woofer skrzynia około 18L, port trochę nie pasuje, mogłem zrobić bardziej płaski, nic, poprawki będę wnosił systematycznie:)

Drzwi wygłuszona lewa strona, nie mam fotek, jak będę robił prawa nadrobię. Do wygłuszenia użyłem taśmy dekarskiej, wcześniej używałem mat bolla i app, ale taśma jeżeli chodzi o układanie jest super.

 

W najbliższych dniach dorobie ramke do radia to dodam jego fotki, bo narazie jest okropna dziura :(.

 

Temat systematycznie będę uzupełniał.

 

Pozdrawiam i zapraszam komentowania.

post-608-052361100 1295216432_thumb.jpg

post-608-044153100 1295216442_thumb.jpg

post-608-037048800 1295216449_thumb.jpg

post-608-049576300 1295216454_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z etapu składania subka nie mam fotek, z doskoku dłubałem przy nim i nawet nie pomyślałem o zdjęciach. Jest to płyta 18mm, nadkole profilowane z żywicy. Mocno zdziwiłem się jak ładnie żywica trzyma płytę :].

 

Co do samochodu, oprócz płynów eksploatacyjnych i filtrów musiałem zmienić sprzęgło. Jest ostatnia wersja przez FL- 150km. Po zimie założę większy intercooler i może pokuszę się o jakiegoś wirusa. Na razie po przesiadce z Bravo jestem zadowolony, całkiem inna jazda, dynamika... oby jak najdłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...