Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Spok, najwyżej odwiedzę najbliższy oddział Providenta, może przygotują mi dobrą pożyczkę na niski % ;)

Fajnie, a kiedy plus/minus ? Mam w aucie do zrobienie kilka rzeczy w niedługim czasie, więc wolałbym wcześniej wiedziec na kiedy to planujecie, bo nie chcę się pojawić bez wzmaków i i głośników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmietanka :hyhy:

Gustaw Karolek ma zostawić Ci paczuszkę dla mnie i te wzorniki bym pomacał :wink: Fajnie jak do niedzieli popatrzymy se w oczy bo mam plaże i mogę grzebać cały boży dzień :wink:

 

Herbig lepiej użyj gluciary, taśmy i plasteliny bo po spotkaniu Twój misternie utkany plan może dać w łeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Herbig lepiej użyj gluciary, taśmy i plasteliny bo po spotkaniu Twój misternie utkany plan może dać w łeb

 

A bez zewnętrznego procka tudzież jakiegoś odjechanego DAC-a, to nawet nie masz po co przyjeżdżać.

Oczywiście DAC lub procek nie może być na stałe przykręcony. Dopuszczalne są co najwyżej gumy-pająki bagażnikowe. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A bez zewnętrznego procka tudzież jakiegoś odjechanego DAC-a, to nawet nie masz po co przyjeżdżać.
Oczywiście DAC lub procek nie może być na stałe przykręcony. Dopuszczalne są co najwyżej gumy-pająki bagażnikowe.

 

Proponuję oprócz tego zabrać jeszcze sporej objętości karton elementów pasywnych, przetwornicę i lutolę. Cynę, izolację, miernik - każdy coś ma :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Proponuję oprócz tego zabrać jeszcze sporej objętości karton elementów pasywnych, przetwornicę i lutolę. Cynę, izolację, miernik - każdy coś ma :)

 

Nie zapominajmy o ARTA Boksie, analizatorze widma, mikrofonach pomiarowych, laptopie i oczywiście zewnętrznej karcie muzycznej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...