Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak patrzyłem sobie teraz na swoją instalację to mam jeszcze tyle niedociągnięć, że masakra... Będę siedział całą sobotę by poprawić chociażby część z tego. Co do moich Usherów... oczywiście odsłuchać można, ale będzie to odsłuch na kompletnie niezrobionych drzwiach z budżetowymi helixami... Do następnego spotu mam nadzieję, że drzwi będę już zabetonowane wraz z AWX'ami na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jest zjazd pod most od strony południowej milenijnego ? (od  okolic legnickiej)

 

Zabiorę ze sobą niepodłączony zestaw DLS R6A. Za zimno aby grzebać w szkodniku, są w kartonie więc zabiorę.

Do odsłuchu mam też mój sprzęt który za pomocą jednego śrubkowkręta można zdemontować :

- Phase RS4

- Sony XM dwukanałówka po 40W na kanał (w opisie jest symbol)

- Phase Aliante 12" (pierwsza wersja, nie evo, nie si, jednocewkowa - słabsza) w budzie 25-30l closed (nie wiem jaka to jest ;p)

- będę też miał KCA-420i (niestety ipod nie doszedł w tym tygodniu wiec nie potestuję u siebie)

 

Jak czas pozwoli chciałbym zasilić czymś innym moje średniaki i tweetery i posłuchałbym porad jak zaprojektować zwrotki pod nie (w tej chwili działają na stockowych zwrotkach od Rockfordów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

H/K CA240, Nakamichi PA300 x3, PA200 x1, AA200.2, AA200.2X, mds hc audiophile 5010, PPI 2050AM, Orion 280GX, jakiś mały Audioqueest
+ do tego AMA i Protovision

 

Dasz radę wziąść wszystkie? :D

Ja bym chętnie podłączył u siebie na początek H/K, PPI lub któregoś AA.

Więcej i tak się pewnie nie zdąży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik był mega :)

Dzięki wielkie chłopaki za odsłuch, opinie no i za gałokologię u mnie - "kick alive" ! Teraz wiem że wydana kasa i spędzony czas nie poszedł na marne. Co więcej - wiem że mam jeszcze dużo do zrobienia :)

 

Ogłoszenie parafialne : została u mnie czapka w aucie, taka ciemna. Jak coś to na PW możemy się zgadać na odbiór zguby.

 

Jestem chętny na następnego spota. Kwestia tylko ustalenia terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota, udany, owocny. Widać potencjał, pokazały się auta plumkające, lepsze, gorsze, różne, to jest spoko. Właściciele pełni pokory i chętni na dalsze grzebanie :ok:

 

Pogoda wreszcie dopisała, teraz czekać na ciepło i robić dłuższe mytingi w plenerze ;)

 

Do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...