Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teoretycznie chciałbym przyjechać, z drugiej strony mam dość duże zaległości jeśli chodzi o maturę...
Z trzeciej strony jednak... :E No kurcze ciągle mam wrażenie, że problem z graniem i ktoś musi to przesłuchać.
 
Chyba, że będę czekał do czerwca lub lipca.
Swoją drogą, czy ktoś nie znający Wro będzie miał problemy żeby stawić się w wasze miejsce?
Ja akurat cisnę prawie od domu DK8 aż do samego Wrocławia.

 

 

ten niedaleko Opatowa :)  s8 jak polecisz to za Sycowem 9km pomieszkuje sobie, 200metrów od zjazdu także jmożesz  wpaść gdybyś przelatywał(oczywiście jak bede w kraju)

A i na spota jak bedzie w niedalekim czasie to mozemy razem jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jeśli ja będę jechał na spota to raczej z dziewczyną i już jakoś wcześniej. Żeby jeszcze np. do kina wpaść.
Jednak blisko 100km więc na samego spota to tak trochę mało ;)

Ale dobrze wiedzieć, że tu bliżej też ktoś jest,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kina tak, ale wiesz, jakiś spacer w południe po rynku czy gdzieś, żeby było ciepło i przyjemnie i takie rzeczy... Na prawdę żeby zrobić więcej niż spot i kino.

No mniejsza z tym, najwyżej jeszcze od kogoś kontakt wezmę i mnie jakoś pokieruje ewentualnie uda się kogoś złapać. Ogólnie w okolicach placu grunwaldzkiego raczej zawsze parkuje.

Na spokojnie ;)

 

Tylko z drugiej strony... mówicie, że nie było grających aut, że tylko jedno. Liczy się każde granie, czy tylko prawdziwe granie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko z drugiej strony... mówicie, że nie było grających aut, że tylko jedno. Liczy się każde granie, czy tylko prawdziwe granie? :D

 

Chopie, było jedno auto co w ogóle grało...czyli miało system niefabryczny w całości skończony :rotfl:

No i chyba jakoś tam grało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo gorzej :)

 

Ale czuje, że będzie u mnie modzenie. Coś muszę zmienić, ale sam jeszcze nie wiem co :looka:

Dlatego chcę posłuchać innych furek, a potem podmienić to i owo...

Jakbyś chciał, mam parę piecyków. Mogę wziąć do odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...