Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No, troszku zimno było, ale zawsze fajnie jest się spotkać na żywca :ok:

 

Nie bać się chłopaki, przyjeżdżać z grającymi autami, lepiej, gorzej, ale z grającymi :cisza:

Mogę się założyć, że jest sporo osób w okolicy co dłubią, ale jakoś nie mają odwagi się pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuuuuuuuuuuuuck

 

Jak zawsze mój zapłon jest mega spóźniony. Czekałem na spota aby pochwalić się moim 3way'em a tu lipton. Spóźniłem się o jeden dzień aby zajrzeć na wątek.....kutwa

 

Kiedy następny ? Ja mieszkam we Wro więc termin pasuje prawie każdy (czasami jadę na weekend do Bydgoszczy ale to się da "dostroić")

 

pozdrawiam

 

wku......ny NorMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolesławiec hehe browar tam woziłem na sklep :)

 

 

Czy aby ten Bolesławiec?

Ludzi często myślą, że ja ze śląskiego :P Nie wiedząc, że w PL nie jeden Bolesławiec (no.. są dwa lub trzy :P)

Ja akurat na blachach EWE jeżdżę.

 

 

Teoretycznie chciałbym przyjechać, z drugiej strony mam dość duże zaległości jeśli chodzi o maturę...

Z trzeciej strony jednak... :E No kurcze ciągle mam wrażenie, że problem z graniem i ktoś musi to przesłuchać.

 

Chyba, że będę czekał do czerwca lub lipca.

Swoją drogą, czy ktoś nie znający Wro będzie miał problemy żeby stawić się w wasze miejsce?

Ja akurat cisnę prawie od domu DK8 aż do samego Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, czy ktoś nie znający Wro będzie miał problemy żeby stawić się w wasze miejsce?

Ja akurat cisnę prawie od domu DK8 aż do samego Wrocławia.

Jeśli będziesz jechał przez Oleśnicę, to możemy się gdzieś ugadać i polecisz za mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...